VDU SA prezidento sveikinimas Rugsėjo 1-osios proga

Gerbiamas rektoriau, dekanai, dėstytojai, svečiai ir žinoma, kolegos ir draugai studentai!

Štai ir išaušo rugsėjo 1-oji diena, kada kiekvienas iš mūsų atverčiame naują gyvenimo knygos lapą. Nors šiemet Mokslo ir žinių šventė nėra tokia, prie kokios esame pratę, tačiau vis tiek be galo smagu matyti jus, susirinkusius ją paminėti.

Ši šventė simbolizuoja naują etapą, į kurį leidžiamės su šiek tiek baimės, nežinomybės, tačiau kupini entuziazmo, naujų tikslų bei idėjų. Pradedant šią naują kelionę, kuri šiemet bus gerokai kitokia, noriu tikėtis ir palinkėti, kad nepaisant siaučiančio viruso, gebėsime susikurti tokią aplinką, kurioje nesvarbu ar auditorijoje, ar nuotolyje, visi galėsime jaustis VDU akademinės bendruomenės dalimi.

Vis dėlto, nesinori kalbėti tik apie neigiamus dalykus. Norėtųsi palinkėti jums būti žingeidžiais, nebijoti suklysti, nes juk šis laikotarpis ir yra skirtas tam, kad atrastumėte savo kelią, savo tikslus. Nebijokite priimti naujus iššūkius, kurie pamažu ir formuos jūsų pasaulėžiūrą, suvokimą bei mąstymą.

Tad, kolegos, draugai, atėjo metas pasinerti į naujus mokslo metus, kurių metu tikiu, kad susikursime begalę atsiminimų. Tačiau, žengiant į priekį, nepamirškite vis dirstelėti per petį ir pasižiūrėti, kiek jūs užaugote, kiek jūs drauge patyrėte, kiek daug nuveikėte ir su dideliu pavydu atsigręžę į naująjį kelią, žygiuokite savo svajonių link.

Su mokslo ir žinių diena!

Skip to content