Emocinė pagalba

Kokia emocinė pagalba yra teikiama Universitete?

Emocinę pagalbą Universitete teikia:

  • VDU Psichologijos klinika, teikia šias nemokamas profesionalų konsultacijas:
  • Individualias, skirtas Universiteto studentams, kurie išgyvena įvairius psichologinius sunkumus, jos teikiamos gyvai arba elektroniniu būdu. Norint gauti šias konsultacijas būtina iš anksto registruotis elektroniniu paštu: psichologijos.klinika@vdu.lt. 
  • Porų psichologines konsultacijas, skirtas poroms, kurių bent vienas narys yra Universiteto studentas. Šioms konsultacijoms galima kreiptis tik tuomet, jei konsultuotis sutinka abu poros nariai. Konsultacijoms būtina registruotis iš anksto. Registracija į konsultacijas vyksta elektroniniu paštu: psichologijos.klinika@vdu.lt
  • Asmeninio augimo grupę, skirtą vidinio pasaulio vystymui. Grupės tema, vieta ir laikas keičiasi kiekvieną studijų semestrą. Vietą, laiką ir temą galite rasti čia.

Psichologijos klinika yra įsikūrusi VDU Socialinių mokslų fakultete, Jonavos g. 66, Kaune, 326 ir 327 auditorijose. Prieš atvykstant kviečiame susipažinti su informuota sutikimo forma, kurioje pateikta informaciją apie konsultavimo procesą.

  • Sielovada:
  • Akademinė sielovada padeda rūpintis dvasiniais poreikiais. Sielovada teikia platų siūlomų užsiėmimų pasirinkimą: galima kalbėtis apie Dievą mokslinėje, akademinėje perspektyvoje, taip atveriant galimybę naujai ir giliau pažinti Kristų, auginti krikščionišką ryžtingumą ir atsakomybę, drąsinti studentus brandžiai draugystei, priimant kiekvieną tokį, koks jis yra.

Akademinė sielovada yra įsikūrusi Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete, V. Putvinskio g 23-104, Kaune. VDU sielovados veiklą galite sekti ir virtualioje erdvėje. apie jų veiklas informaciją galima rasti VDU akademinės sielovados Facebook paskyroje: VDU akademinė sielovada, arba teirautis kontaktais sielovada.vdu@gmail.com, sielovada@vdu.lt

Kas gali kreiptis norint gauti emocinę pagalbą? Kiek tai kainuoja?

Kreiptis gali visi Universiteto bendruomenės nariai (dėstytojai, administracijos darbuotojai, studentai), patiriantys emocinius išgyvenimus, nerandantys atsakymų į kylančius klausimus. Konsultacijos ir užsiėmimai Universiteto bendruomenės nariams nieko nekainuoja.

JEI KYLA DAUGIAU KLAUSIMŲ, KREIPKIS EL. PAŠTU SOC@VDUSA.LT 

Skip to content