VDU SA kviečia akademinę bendruomenę Kalėdas švęsti kartu

Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė (VDU SA) kviečia visus akademinės bendruomenės narius trumpam pamiršti sesiją, pailsėti nuo darbų ir drauge pradėti laukti gražiausių metų švenčių. Gruodžio 16 d. (pirmadienį) 18 val. VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks tradicinė VDU Bendruomenės Kalėdų šventė. Šiemet ji bus ypatinga, nes su trenksmu grįžta „V2“ – dėstytojų apdovanojimai.

Renginio metu veiks kalėdinės dirbtuvės: origami lankstymas, kalėdinė kryžiukų-nuliukų žaidimo versija, besmegenių piešimas, dovanų idėjų mainytuvės ir figurėlių iš druskos bei miltų mišinio gamyba. Susirinkusiems koncertuos gerai VDU bendruomenei pažįstami atlikėjai: Vytenis Danielius, Isabella Mia, grupė „Begėdžiai“ ir akademinis choras „Vivere Cantus“ (vad. Rolandas Daugėla). Renginyje taip pat dalyvaus projekto „Kelrodė žvaigždė“ dalyviai ir savanoriai. Be to, bus įteikti 9 apdovanojimai mylimiausiems ir labiausiai nusipelniusiems VDU akademinės bendruomenės nariams.

„Ši šventė ypatinga dėl labai paprastos priežasties – Kalėdos yra jaukumo ir bendrumo metas. Tai puiki proga bendruomenei susiburti kitokioje aplinkoje, pasikalbėti, įžiebti universiteto eglutę, taip uždegant savo širdyse šventinę nuotaiką. O apdovanodami dėstytojus, norime parodyti jiems, kad studentams rūpi tarpusavio ryšys bei dėstytojų atsidavimas darbui, kurį studentai nori įvertinti.“, – atskleidžia renginio koordinatorė Monika Terzytė.

„VDU bendruomenės Kalėdos“ – tradicinis VDU SA organizuojamas renginys skirtas visai universiteto bendruomenei pabūti kartu neformalioje aplinkoje, pajausti kalėdinę dvasią, pasiklausyti studentų atliekamų kūrinių ir drauge įžiebti eglutę Studentų skvere.

Renginio nuoroda soc. tinkle „Facebook“.

Skip to content