Tarptautiniame renginyje – VDU SA alumni pranešimas

Spalio 9 d. vyks Latvijos studentų verslo inkubatoriaus organizuojamas festivalis „Icebreakers“ (liet. ledlaužiai). Jame pranešimus skaitys atstovai iš visų Baltijos šalių universitetų. Tarp jų – ir Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės (VDU SA) alumni Greta Šmaižytė.

„Icebreakers“ – tradicinis renginys, skirtas studentams, norintiems daugiau sužinoti apie verslumą, pasiruošti darbo rinkai. Šiemet festivalis organizuojamas virtualioje erdvėje. Nepaisant to, vyks diskusijos, kūrybinės dirbtuvės ir netgi on-line vakarėlis.

VDU SA Projektų ir tarptautinių ryšių komiteto koordinatorė Joana Gasiulytė džiaugiasi, kad Studentų atstovybė tapo šio projekto partneriu: „Tai vienas iš pirmųjų tarptautinių renginių, prie kurio prisidedame. Tikimės ne tik patys įgauti naudingos patirties, bet ir pritraukti kuo daugiau mūsų universiteto studentų, kurie turės galimybę visiškai nemokamai įgyti daug naujų žinių ir įgūdžių.“

J. Gasiulytė teigia, kad šis projektas puiki proga pristatyti savo universitetą ir Artes liberales idėjas Baltijos šalių atstovams: „Kaip įvairiapusis išsilavinimas ugdo žmogų kaip asmenybę ir kuo kalbos, bendrauniversitetiniai dalykai ar gretutinės studijos gali būti naudingos ateityje pasidalins mūsų organizacijos alumni Greta Šmaižytė.“

„Icebreakers“ vyks spalio 9 dieną virtualioje erdvėje. Savo pranešimus taip pat skaitys atstovai iš Vilniaus ir Kauno technologijų universitetų. Daugiau informacijos rasite čia.

Skip to content