L. Donskio biblioteka rudens sesijos metu dirbs visą parą

Pasiteisinęs visą parą veikiančios bibliotekos projektas bus vykdomas ir rudens sesijos metu. L. Donskio biblioteka-skaitykla (V. Putvinskio g. 23) dirbs visą parą. Biblioteka-skaitykla be pertraukų (tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais) veiks nuo lapkričio 25 iki gruodžio 16 dienos.

Nuo 21 val. patekti į biblioteką bus galima tik per vidinį kiemelį. Naktį bibliotekoje gali lankytis tik VDU studentai, todėl prie įėjimo reikės parodyti VDU studento statusą įrodantį dokumentą (LSP, ISIC pažymėjimą ar pažymą). Nuo 8:00 iki 21:30 bibliotekoje dirbs bibliotekininkės, vėliau tvarką prižiūrės apsaugos darbuotojai. Svarbu įsidėmėti, kad nuo 21 val. veiks tik biblioteka, todėl eiti į kitas pastato dalis (išskyrus pirmame pastato aukšte esančius tualetus) – griežtai draudžiama. Taip pat privaloma laikytis universiteto bibliotekos taisyklių.

,,Visą parą veikianti biblioteka suteikia tokią atmosferą, kurioje galima susikaupti, kai tai sunkiai pavyksta padaryti bendrabutyje ar namuose, – teigia VDU Švietimo akademijos studentė Gabrielė Jonuškaitė – taip pat, žinant, kad biblioteka dirba visą parą, galima dieną skirti darbui ar savanoriškai veiklai, o vakare – produktyviai pasimokyti“.

Rugsėjo mėnesį VDU Studentų atstovybės vykdytoje apklausoje „VDU Bibliotekos darbo laikas“ dalyvavo 549 respondentai. Iš jų, beveik puse (49,9%), pasisakė, kad nori, jog VDU Biblioteka rudens sesijos metu dirbtų visą parą, kasdien. Visą parą dirbančios bibliotekos poreikį parodė ir aktyvus studentų lankymasis bibliotekoje pavasario sesijos metu.

Skip to content