Kandidatuok į VDU Studentų atstovybės prezidento postą!

Kovo 12 d. vyks Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės (VDU SA) rinkiminė-ataskaitinė konferencija, kurios metu VDU Studentų parlamentas vienerių metų kadencijai rinks naują SA prezidentą. 

Pagal laikinąją rinkimų organizavimo tvarką, norintys kandidatuoti užpildytą prašymą, motyvacinį laišką ir veiklos gaires turi pateikti iki vasario 19 d. 18 val. VDU SA Valdybai el. paštu valdyba@vdusa.lt.

„Įprastai kandidatai turėdavo pateiki ir 50 juos palaikančių studentų parašų, tačiau šiemet dėl karantino tokios nuostatos atsisakyta,“ – pasakoja VDU SA Valdybos pirmininkė Greta Šmaižytė. Ji tikisi, kad dabartinės pandemijos sąlygos nesumažins studentų noro dalyvauti SA prezidento rinkimuose: „Tai puiki galimybė atstovauti VDU studentams ne tik universitete, bet ir nacionaliniu lygmeniu, įgyvendinti idėjas ir siekti studentų gerovės.“

VDU SA prezidentas vadovauja atstovybei ir veikia organizacijos vardu. Jis dalyvauja Rektorato, Tarybos posėdžiuose su sprendžiamojo balso teise, deleguoja studentų atstovus į universiteto valdymo organus, sudaro darbo grupes įvairiems klausimams spręsti ir atlieka kitas funkcijas numatytas Įstatuose.

Prašymo forma:

Loader
Loading...

EAD Logo
Taking too long?

Reload Reload document

|

Open Open in new tab

 

 

Skip to content