Vytauto Didžiojo universitete studentai minėjo Tarptautinę studentų dieną!

 

Lapkričio 14 dieną nuo pat ankstyvo ryto studentai ne tik džiaugėsi, jog vakare laukia puikus renginys Kauno Sporto halėje, tačiau kibo į darbus iš peties! Kaip ir kiekvienais metais būtent Tarptautinės Studentų dienos proga valdžia perleidžiama ne kam kitam, o studentams.

Visi fakultetų dekanai, tarnybų direktoriai, prorektoriai, rektorius ir net gi pats Kauno miesto meras šiandien savo darbo kėdes užleido studentams. Jiems tai buvo puiki patirtis ir galimybė pamatyti visą darbą iš arti bei patiems atlikti svarbių darbų bei įgyvendinti išsikeltus uždavinius. VDU studentiškasis rektoratas aktyviai dirbo su išsikelta praktikos problema ir rinko vis informaciją, kokios galimybės suteikiamos studentams ją atlikti pačia universitete.

Rektorių pakeitė karjeros ir profesinio konsultavimo 3 kurso studentė Gabrielė Stasiūnaitė, kuri neslėpė savo džiaugsmo pakeitus VDU rektorių Z. Lydeką : „Būti studentiškąja rektore buvo mano svajonė nuo praeitų metų, kai buvau Socialinių mokslų fakulteto (SMF) dekanė. Mano džiaugsmui –  ši svajonė išsipildė! Esu be galo laiminga, kad turėjau tokią neįkainojama progą vienai dienai užimti rektoriaus vietą.  Šių metų studentiškojo rektorato nagrinėjama tema ir problema – praktika ir jos teikiamos galimybės universitete. Manau, kad praktika yra neatsiejama studijų dalis, nes būtent per ją studentas įgyją praktinių žinių apie savo specialybę. “

Tai, ką nuveikė studentiškasis rektoratas nesibaigs tik viena diena.  Išsikelta problema ir uždavinys bus ir toliau nagrinėjamas tikrojo rektorato ir ieškoma galimybių keisti bei plėsti praktikos galimybes bei taip sukurti praktikos vietų studentams!

Skip to content