Vienuoliktasis dėstytojų apdovanojimų ir talentų vakaras – „V2“

Kovo 10d. VDU Didžiojoje salėje vyko kasmetinis dėstytojų apdovanojimų ir talentų vakaras – „V2“. Renginyje buvo paskelbta net 12 nominacijų, kurių laimėtojus rinko studentai.

Šventinį vakarą atidarė VDU Akademinio choro „Vivere Cantus“ pasirodymas. Jie atliko studentų himną „Gaudeamus igitur“.

Pirmąją metų „Humoro jausmo“ nominaciją laimėjo Ekonomikos fakulteto dėstytojas, kuris žino, kad kelias į studentų širdis veda per gerą nuotaiką, Vytautas Lesionis.

Antroji nominacija „Metų debiutas“ atiteko rektoriui Juozui Augučiui ir jo komandai.

Trečiasis apdovanojimas atiteko Katalikų teologijos fakulteto dėstytojui Andriui Narbekovui. Studentai jį išrinko, kaip geriausią oratorių, kuris geba į savo paskaitas sukviesti pilnas auditorijas.

VDU visada išsiskyrė savo tarptautiškumu, todėl užsienio kalbomis dėstančių dėstytojų turime labai daug. Nurungti kitus nominantus šiemet jau ketvirtą kartą pavyko Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dėstytojui Jaq Greenspon.

Penktoji nominacija „Metų paskaita“ atiteko studentų mylimam dėstytojui Mindaugui Norkevičiui už Rizikos komunikacijos paskaitą.

Jau penktą kartą geranoriškiausia dėstytoja tapo ir „Metų širdies“ apdovanojimą laimėjo Bronė Gudaitytė (Humanitarinių mokslų fakultetas).

„Metų organizacija“ šiemet tapo Akademinis politologų klubas.

Dėl „Metų stilingiausio“ titulo varžėsi trys džentelmenai, tačiau daugiausia studentų balsų surinko Ekonomikos ir vadybos fakulteto dėstytojas Justinas Kisieliauskas.

Devintąją nominaciją, kuri vadinosi „Metų inovacija“ laimėjo netrukus duris atversiantis naujas VDU fakultetas esantis Putvinskio gatvėje.

Viena labiausiai intriguojančių nominacijų „Metų pora“ šiemet atiteko Ekonomikos ir vadybos fakulteto dėstytojams Arvydui ir Irenai Bakanauskams.

Pirmą kartą „V2“ apdovanojimuose nuskambėjo „Metų smuiko rakto“ nominacija, kurią laimėjo Muzikos akademijos dėstytojas Sigitas Mickis.

Na, o laukiamiausią ir svarbiausią šio renginio „Metų dėstytojo“ nominaciją laimėjo Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dėstytojas Mindaugas Norkevičius!

Apdovanojimų vakarą praskaidrino ir žiūrovų dėmesį kaustė įvairūs universiteto talentai:

Greta Šmaižytė (Socialinių mokslų fakulteto II kurso studentė), kuri skaitė savo kūrybos tekstą „Saulėlydis“.

Vytauto Didžiojo universiteto Akademinis choras „Vivere Cantus“ su daina „Augo bernelis“.

Buvęs VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentas ir Lietuvos balso antrosios vietos nugalėtojas Dainius Griesius su daina „Nakty“.

Studijų prorektorius Kęstutis Šidlauskas su daina „Afroamerikiestiška“.

Tautinių šokių ansamblis „Žilvitis“.

Samanta Varšelytė ir Povilas Kormonis, kurie atliko dvi dainas: „Vėjas man pasakė“ ir „Bang bang“.

Katalikų teologijos fakulteto dekanas Benas Ulevičius, kuris atliko dainą „Švieski žvaigžde aukštai“.

Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentė Indrė Kupčinskaitė su daina „Everything“.

Viešosios komunikacijos ketvirto kurso studentas Rokas Povilius su grupe „Islandijos plento moterys“. Jie atliko savo kūrybos dainą „Penkiasdešimt centų“.

Gamtos mokslų fakulteto studentė ir AJMD „Modusas“ prezidentė Aušra Balsytė su Foxes daina „Gorgeus“.

Muzikos akademijos Džiazo katedros vokalistė Erika Blinkutė su daina „Something“. Jai akomponuoja gitara – Rokas Limanauskas, būgnai – Ugnius – Balevičius.

Vakarą vainikavo VDU Studentų atstovybės dovana – akustinis Monikos Linkytės koncertas.

Dėkojame VDU draugams ir partneriams: „Sana beauty Kaunas“, „Kvadratu.lt“ ir „Indre flora“!

Renginio akimirkos (nuotraukos J. Petronio)

Renginį galite įvertinti čia: https://goo.gl/w3ax9u

Skip to content