VDU vyko talentų ir apdovanojimų vakaras „V2“ !

Kas? Kur? Kada?

„V2“ – tai VDU studentų atstovybės organizuojamas ir jau tradicija tapęs renginys visiems VDU bendruomenės nariams, kurio metu yra pagerbiami ir apdovanojami labiausiai nusipelnę VDU dėstytojai. Tad kaip ir kiekvienais metais kovo 5 dieną VDU didžiojoje salėje šurmuliavo gausybė pasipuošusių svečių, talentais apdovanotų studentų bei dėstytojų, kurie buvo nominuoti mūsų universiteto studentų ir pretendavo laimėti dešimtyje skirtingų nominacijų.

Apdovanojome pačius geriausius ir mylimiausius VDU dėstytojus.

Nominacijoje „Metų Auditorija“ laimėjo sausakimšas auditorijas surenkantis dėstytojas Vytautas Liesionis.

„Metų širdies“ apdovanojimą gavo Bronė Gudaitytė, kurios šiltas būdas ir geranoriškumas nelieka nepastebėtas studentų.

„Metų studentiškos organizacijos“ nominacijoje visus laurus susišlavė Miguelio de Cervanteso Ispanų kalbos ir kultūros klubas.

„Metų įvykiu“ tapo į VDU istoriją įėjusi data – diena, kai VDU garbės daktaro vardo regalijos buvo įteiktos Jungtinių Tautų Generaliniam Sekretoriui Jo Ekscelencijai Ban Ki-Moonui.

„Metų humoro jausmo“ laimėtoju tapo visada puikia nuotaika pasižymintis ir charizma trykštantis dėstytojas Miguelis Puertas.

„Metų oratoriumi“ buvo išrinktas dėstytojas Rūstis Kamuntavičius, kuris sugeba sudominti net itin skeptiškai nusiteikusius studentus.

„Metų užsienio“ titulą jau ne pirmus metus gauna dėstytojas Jaq Greenspon.

“Metų poros“ apdovanojimas atiteko dar ilgai gyvuosiančiai porai – Copy1 + studentai , o „Metų idėja“ tapo „VDU laimės indekso matavimas”, kurią pasiūlė Justinas Kisieliauskas.

Taip pat viena svarbiausių ir visų daugiausiai dėmesio sulaukianti nominacija yra „Metų dėstytojas“ ir šiais metais mylimiausiu dėstytoju tapo Vytautas Liesionis.

 

VDU gali didžiuotis savo talentais!

Viso renginio metu susirinkusius svečius savo talentais stebino ne tik studentai, bet ir dėstytojai. Pačioje pradžioje pasirodė I kurso istorijos studentas Aistis bei jo kolega Lukas iš „Viduramžių pasiuntinių“ klubo.

Vėliau savo nuostabiais balsais džiugino daugybė studentų: Indrė Dauderytė, Elijus Staržinskas (PMDF I kurso studentas) atliko dainą “Price tag”, Roma Šilaitė kartu su Darija Kostienova (I kurso Rytų Azijos šalių kalbų ir kultūrų studentės) uždainavo japonų kalba, Šarūnė bei Valentas Miguelio de Cervanteso ispanų kalbos ir kultūros klubas atliko ispanišką Juanes dainą „Volverte a ver“, o Silvija (GMF II kurso studentė) ir Ąžuolas pasirodė su Jai Paul daina “Crush”.

Žinoma, talentingų šokėjų taip pat netrūko: Liucija Tamulytė visus nustebino savo šokiu ir netikėta pasirodymo pabaiga, o Viktorija (I kurso kūrybinių industrijų studentė) su savo partneriu Mariumi judėjo „Rumbos“ ritmu.

Pabaigoje galėjome išvysti net gi romansą pavadinimu „Paklausiu uosio“. Jį atliko Ekonomikos ir vadybos fakulteto bei Muzikos akademijos antrakursiai – Ona Peičiūtė ir Aurimas Rimkus, o dėstytojas Marius Piniginis sužavėjo šiuolaikinio šokio miniatiūra.

Renginio svečiai ir rėmėjai.

Renginį pagyvino bei visus puikiai nuteikė grupė „Neteisėtai padaryti“. Taip pat esame dėkingi mūsų rėmėjams: „Vero Cafe“, „Red Bull“, knygynui „irKnygos“ bei „Skonis ir kvapas“. VDU bendruomenė džiaugiasi turėdama tiek pagalbininkų, jog šis gražus renginys vyktų dar ne vienus metus. Tad lauksime kitų metų ir kovo pradžioje vėl susitiksime „V2“!

Skip to content