VDU Studentų atstovybės susipažinimo vakaras

Labas kolega,

Visų pirma didžiausi, nuoširdžiausi ir studentiškiausi sveikinimai prisijungus prie mūsų šaunios bendruomenės. Žinom, kad dar nespėjus apšilti kojų Tave užgriuvo kalnai naujovių, įspūdžių, klausimų be atsakymų… Iš kur mes tai žinom? Nes atrodo dar vakar patys lakiojom po universitetą nagrinėdami kodinius pavadinimus: kreditai, Don52, kolis, sesija, stovyklos… Tačiau mes nesiruošiam Tavęs palikti vieno ir visi iškilę klausimai neatsakyti bus nebeilgai. Jau rugpjūčio 26 d. (pirmadienį) VDU Studentų atstovybė kaip ir kasmet pakvies Tave ir visus Tavo naujuosius kolegas į Studentų atstovybės vakarėlį, kuris vyks mūsų mylimiausioje geros kavos ir jaukios atmosferos oazėje universitete – Vero Cafe @ VDU (S. Daukanto g. 28).

Nuo 17 valandos Vero Café pavirs verdančiu atstovybės katilu,suskirstytu į skirtingas erdves, kuriuose bus visko ko gali prireikti šviežiai studijuoti ir studentauti pradėjusiam jaunuoliui:

  • Pirmasis (viršutinis) VeroCafe aukštas šiai popietei taps INFO Centru. Studentų atstovybės nariai bus mielai pasiruošę atsakyti į bet kurį Tavo klausimą apie universitetą, studijų procesą, kažkur minčių kosmose skrajojančius kreditus, aukštąjį mokslą, atstovybę… Taip pat papasakosim apie artėjančią pirmakursių stovyklą, visų paslapčių apie ją neišduosim bet bent jau suintriguosim. Taigi nors ir su mažiausiu ir tyliausiu kirbuliu širdyje ateik pas mus ir klausk!
  • Ar žinai kas yra alumni? Kiek komitetų sudaro Studentų atstovybę? Žinai? Tuomet ateik, vienas ar su draugais, ir įrodyk kad esi sumaniausias VDU fuksas! Ateiti kur? Į apatinį VeroCafe aukštą, kurį studentų  atstovybės nariai pavers linksmosios viktorinos „Subalansuotas VDU SA Fuksas“ vykdymo zona. Kovodamas dėl geriausiojo vardo, Tu turėsi aktyviai įsitraukti į viso vakaro veiklą ir programą, išpešti iš senųjų studentų atstovybės narių informaciją, o įvykdžius misiją kuo greičiau sugrįžti pas viktorinos vedlius ir atsiimti šaunius prizus!
  • O vidinis Vero Café@VDU kiemelis virs lounge zona, kuri pulsuos gyvos muzikos ritmu, Jūsų ir studentų atstovybės narių juoku bei gera nuotaika. Fotosesijos, šokiai ir šauniojo VDU SA šokio pamokos, linksmi pokalbiai – visa ta studentų atstovybės lounge zonoje.

 

Na kaip? Visai neblogas vakaras nusimato ar ne? O svarbiausia kad Tau tereikia ateiti ir dalintis savo gera nuotaika su mumis. Šoksim, dainuosim, fotografuosimės, bendrausim ir bendrą ateitį planuosim. Mažiau klausimų, daugiau draugų, kibirai energijos ir užsidegimo visiems artėjantiems studijų metams.

Taigi, pažymėk raudonai savo darbotvarkėje Rugpjūčio 26d.  laiką nuo 17 val. iki 20 val. nes tądien Tavęs laukiame Vero Café@VDU, į šauniajame VDU Studentų atstovybės vakarėlyje. Ateik Tu ir dar draugą prigriebk!

O jei iki mūsų suplanuoto susitikimo iškiltų klausimų ar neaiškumų, visad rasi mus S. Daukanto g. 28, II aukšte, internete VDUSA.LT, el. pašte infovdusa@gmail.com arba Facebook’e (facebook.com/VDUstudentuatstovybe)

Renginio nuoroda facebooke rasi čia.

Skip to content