VDU Studentų atstovybės prisistatymo vakarėlis – dalyvauti, negalima praleisti!

Sveikas, pirmakursi!

Pirmiausia norėtume pasveikinti Tave prisijungus prie pačios šauniausios Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenės. Žinom, kad kol kas visa tai atrodo painu. Išleistuvių metu jau turbūt girdėjot, kad dabar jau pradedat suaugusių gyvenimą, atverčiat naują lapą, na ar kažką panašaus… Mes galime Jums pasakyti, kad nuo pirmadienio Jūs pradedate patį smagiausią gyvenimo etapą!

Žinom, kad dar nespėjus apšilti kojų Jus užgriuvo kalnai naujovių, įspūdžių, klausimų be atsakymų… Iš kur mes tai žinom? Nes atrodo dar vakar patys lakiojom po universitetą nagrinėdami kodinius pavadinimus: kreditai, Don52, kolis, sesija, stovyklos… Tačiau mes nesiruošiam Tavęs palikti vieno ir visi iškilę klausimai neatsakyti bus nebeilgai. Jau rugpjūčio 25 d. (pirmadienį) VDU Studentų atstovybė kaip ir kasmet pakvies Tave ir visus Tavo naujuosius kolegas į Studentų atstovybės vakarą, kuris vyks mūsų mylimiausioje geros kavos ir jaukios atmosferos oazėje universitete – Vero Cafe @ VDU (S. Daukanto g. 28).

Taip pat susitikę spręsime labai rimtus klausimus – pasirašinėsime Akademinio sąžiningumo deklaraciją. Kiečiausi VDU studentai tie, kurie nenusirašinėja ir nesukčiauja per atsiskaitymus! Prisijunk prie mūsų! Pasirašęs, deklaraciją – gausi ženkliuką kuris visiems skelbs, kad tu esi sąžiningas studentas!

Tačiau, Jūsų ten lauks netik atsakymai į jūsų klausimūs ar nuobodūs ir jau gal kiek pabodę pokalbiai apie mokslus. VDU studentų atstovybė – meta Jums iššūkį! Jei esi drąsus, norintis įrodyti, kad fux‘ai gali atsilaikyti prieš vyresniuosius – nesidrovėk, ateik pas mus, išsitrauk iššūkį ir susikauk dvikovoje vienas prieš vieną, o jeigu ateisi su draugu ir dvikovoje du prieš du, pabandyk įveikti VDU studentų atstovybės narį ir pasiimk puikų prizą!!! Daugiausiai iššukių įveikę pirmakursiai turės galimybę laimėti VDU SA atributikos!

Na kaip? Neišsigandai? Ar išdrįsi mesti iššūkį visko mačiusiems VDU SA nariams? Ar įrodysi, kad šiais metais į VDU atėjon kiečiausių pirmakursių karta? Jei taip, susitinkam rugpjūčio 25 dieną 18 valandą Vero Café@VDU, šauniajame VDU Studentų atstovybės susipažinimo vakare. Ateik Tu ir dar draugą prigriebk!

O jei iki mūsų suplanuoto susitikimo iškiltų klausimų ar neaiškumų, visad rasi mus S. Daukanto g. 27- 201, internete VDUSA.LT, el. pašte infovdusa@gmail.com arba Facebook’e (facebook.com/VDUstudentuatstovybe)

Skip to content