VDU Studentų atstovybės nariai gilino žinias komitetų mokymuose

Lapkričio mėnesio savaitgaliais Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Studentų atstovybės nariai rinkosi į Česlovo Milošo sodybą, kur vyko mokymai, skirti žinių gilinimui ir kompetencijų kėlimui. Šie mokymai, vykstantys kiekvienais metais, yra naudingi tiek naujiems, tiek seniems nariams. Organizacijos savanoriai įgauna su komitetų veikla susijusios informacijos ir įgyja naujų žinių, kurias galima panaudoti tolimesnėje veikloje dirbant bei atstovaujant studentams.

Į pirmuosius mokymus rinkosi Ryšių su visuomene ir Organizacinių reikalų komitetų nariai. Patys nariai džiaugėsi galėję naudingai praleisti laiką, įgyti žinių iš savo srities profesionalų. Mokymų metu buvo kalbėta apie paraiškų rašymą, projektų valdymą, gilinamos žinios socialinių tinklų, tekstų rašymo ir maketavimo temomis. Taip pat, įgytos žinios buvo panaudotos praktikoje generuojant idėjas Bendruomenės Kalėdoms. 

Antrųjų mokymų metu žinias gilino Socialinių ir Akademinių reikalų komitetų nariai. Pirmąją dieną VDU SA nariai, kartu su Andriumi Zaličiu  kalbėjo apie socialinę dimensiją ir  Bolonijos procesą. Taip pat buvo tobulinami komandiškumo įgūdžiai su Žmogiškųjų išteklių komiteto nare Kotryna Rajeckaite. Antrąją dieną Lietuvos Studentų Sąjungos Socialinių ir Akademinių reikalų vadovė Joana Jasionytė kalbėjo apie universiteto dokumentų nagrinėjimą ir rašymą bei kaip turėtų būti sprendžiamos įvairios situacijos. 

„Džiaugiuosi galėdama organizuoti mokymus gyvai. Taip pat, smagu, kad šiais metais socialinė ir akademinė sritys buvo sujungtos į vienus mokymus, tokiu būdu abiejų komitetų nariai galėjo pasisemti įvairesnės patirties ir žinių,“ – paklausta apie mokymus sakė Socialinių reikalų komiteto koordinatorė Emilija Drabužinskaitė.

Paskutiniųjų mokymų metu Marketingo ir reklamos komiteto nariai kalbėjo apie rėmėjų paiešką bei kaip su jais komunikuoti. O Žmogiškųjų išteklių komiteto nariai diskutavo apie vidinio mikroklimato puoselėjimą. Pastarojo komiteto koordinatorė Ieva Ožiūnaitė džiaugiasi, sklandžiai praėjusiais mokymais, galimybe sustiprėti kaip komandai, ir tiki, kad komiteto veikla ateityje bus dar efektyvesnė. 

„Milošo mokymai vyksta kasmet, tai yra pradžia mokymų ciklo, kuriuose organizacijos nariai gilina žinias VDU SA veikloje, išmoksta tinkamai padėti ir atstovauti studentams socialiniais ir akademiniais klausimais.  Šiuose mokymuose yra išmokstamos ir / ar prisimenamos pradinės žinios, kurios yra reikalingos studentų atstovavimui ir įgyjamos reikalingos kompetencijos toliau kokybiškai tęsti veiklą organizacijoje,“ – apie mokymus pasakojo Organizacinių reikalų komiteto koordinatorė Joana Gasiulytė.

Intensyvūs ir naujų žinių kupini lapkričio savaitgaliai suteikė naujų žinių organizacijos savanoriams. Leido geriau susipažinti tiek su organizacijos bei individualių komitetų veikla, tiek tarpusavyje. VDU SA nariai nekantrauja įgytas žinias ir patirtis pritaikyti tolimesniuose darbuose.

Skip to content