VDU Studentų atstovybė kviečia į Širdies žygį

Rugsėjo 10 dieną startavo 1000 kilometrų Širdies žygis. Tai ilgiausias Lietuvoje kada nors vykęs pėsčiųjų žygis dėl vėžiu sergančių Lietuvos vaikų. Akcijos organizatorius žygeivis Saulius Bagdonas Kauno miestą pasieks spalio 14 dieną ir su miestiečiais susitiks prie Kauno miesto

savivaldybės. Visi norintys kviečiami prisijungti prie žygio, kurio pagrindinis tikslas atkreipti žmonių dėmesį į vėžiu sergančius vaikus ir padėti jiems. Už surinktas lėšas bus perkama gyvybiškai būtina medicininė įranga.
Prie šios gražios iniciatyvos prisijungia ir Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė (VDU SA) bei kviečia universiteto bendruomenę kartu padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Spalio 12 dieną VDU Humanitarinių mokslų fakultete (K. Donelaičio g. 52) ir VDU daugiafunkciniame studijų ir mokslo centre (V. Putvinskio g. 23) 14–15 val. bus renkamos lėšos. Už jūsų gerumą VDU SA nariai atsilygins mažomis dovanėlėmis.
„Gerumas visada grįžta bumerangu, o universiteto bendruomenė savo darbais jau ne kartą įrodė, kaip svarbu yra ištiesti pagalbos ranką siekiant laimingesnės visuomenės ir šviesesnio rytojaus kiekvienam iš mūsų. Šis projektas neabejotinai yra geriausias būdas susivienyti ir pradžiuginti tuos, kuriems šiandien palaikymo reikia labiausiai.“ ― apie Širdies žygį kalba VDU SA Socialinių reikalų komiteto koordinatorė Solveiga Skaisgirytė.
Daugiau apie šį žygį galite sužinoti www.mamuunija.lt. Taip pat prisijungti prie akcijos galite skambindami trumpuoju numeriu 1418 ir paaukodami 3 eurus.

Skip to content