VDU pirmakursių laukia įsimintiniausias savaitgalis

Kaip ir kiekvienais metais, Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė (VDU SA) organizuoja stovyklą, skirtą pirmakursiams, „Subalansuotas fuksas“. Stovykla vyks du savaitgalius – rugpjūčio 31–rugsėjo 1 ir rugsėjo 7–8 dienomis.

Naujas miestas bei mokymosi vieta, nauji veidai ir suvokimas, kad tu – jau tikras studentas, dažnai kelia nerimą ir jaudulį. Būtent todėl VDU SA organizuoja savaitgalį, kurio metu pirmakursiai galės iš arčiau susipažinti su universitetu ir studentišku judėjimu, užmegzti pažintis su bendraamžiais ir vyresniais studentais. Stovyklos dalyviai turės galimybę sudalyvauti įsimintinoje simuliacijoje, diskusijose, visą savaitgalį pramogauti ir bendrauti.

„Pamenu, tik įstojusi į VDU jaučiausi labai nedrąsiai, tačiau sudalyvavau pirmakursių stovykloje ir tai padėjo man „prisijaukinti“ universitetą, – įspūdžiais dalijasi II kurso Teisės studentė Ieva Ožiūnaitė. – Čia susipažinau su žmonėmis, kurie tapo geriausiais draugais, taip pat sužinojau apie įvairias galimybes ir studentiškų organizacijų veiklą, į kurią aktyviai įsitraukiau.“

Viena iš stovyklos organizatorių Monika Terzytė atskleidžia, kad stovykloje pirmakursių laukia tik patys geriausi įspūdžiai: „Kasmet stovykla yra vis kitokia, tačiau visada stengiamės, kad pirmakursiai per įvairias veiklas, komandinius žaidimus ir pramogas turėtų progą susipažinti tiek vieni su kitais, tiek su universitetu ir jo aplinka.“ 

Ji teigia, kad stovykla atvira visiems, todėl tikrai nebus jokių pašaipų ar košmariškų išbandymų:  „Mūsų tikslas – įsimintiniausias ir geriausių emocijų kupinas savaitgalis.“ Monika taip pat pabrėžia, kad stovyklos aplinka pritaikyta studentams, turintiems negalią. 

Dalyvių skaičius ribotas, todėl į ją pateks originaliausi, labiausiai motyvuoti, draugiškiausi ir linksmiausi pirmakursiai. Anketą galima pildyti iki rugpjūčio 20 d. (imtinai). Su atrinktais dalyviais bus susisiekta asmeniškai iki įvadinės savaitės pradžios (rugpjūčio 26 d.) anketoje nurodytu telefono numeriu.

Skip to content