VDU alumni forumas, kovo 14 dieną!

Biochemikas, vertinamas už pasaulinės reikšmės atradimus DNR tyrimų srityje. Fotografas, fiksuojantis žmonių, patekusių į karo sūkurį, likimus, iš arti stebėjęs tiek Gruzijos konfliktą, tiek kruvinus įvykius Kijeve. Ambasadorius, į UNESCO paveldo sąrašą siekiantis įtraukti verbas ir Kauno moderniąją architektūrą. Mergina, vardan svajonės dar labiau atskleisti save metusi itin mėgstamą darbą ir pasirinkusi nepriklausomos prodiuserės ir vadybininkės kelią.

Tai – keturi labai skirtingą gyvenimo patirtį turintys žmonės, kuriuos vienija drąsa klausti, pažinti ir dalytis idėjomis. Vytauto Didžiojo universitetas juos sukvietė prie bendro stalo – pasikalbėti apie išsilavinimo svarbą, jo vertę šiuolaikiniame pasaulyje ir drąsą laužyti stereotipus.

Kovo 14 dieną vyksiančiame VDU absolventų forume „Intelektas ir laisvė“ dalyvaus ne tik biochemikas Skirmantas Kriaučionis, fotografas Artūras Morozovas, Lietuvos ambasadorius prie UNESCO Arūnas Gelūnas ir prodiuserė, vadybininkė Gintarė Masteikaitė. Šiame renginyje kviečiami apsilankyti visi, kuriems nesvetimas pažinimo troškulys, kuriems svarbu išgirsti apie kitų gyvenimiškąją patirtį bei pasidalinti savąja.

Skip to content