„V2“ – galimybė išrinkti universiteto geriausius

Kovo 13 dieną, 18 valandą, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Didžiojoje salėje bus apdovanoti geriausi 2018 metų dėstytojai, studentiškos organizacijos ir iniciatyvos. Tradicija tapusioje ceremonijoje savo talentus atskleis VDU bendruomenės nariai, koncertuos ypatingas svečias.

„V2“ apdovanojimuose svarbiausia – studentų nuomonė. Būtent jie pirmajame balsavimo etape siūlo nominantus, iš kurių trys keliauja į antrąjį etapą, kuriame paaiškėja nugalėtojas. Taigi kiekvienas studentas, atiduodamas savo balsą gali nuspręsti, kas gaus „Metų paskaitos“, „Metų ambasadoriaus“, „Metų organizacijos“ ar kitus apdovanojimus. Iš viso bus įteikta trylika „V2“ statulėlių.

Kiekvienas VDU bendruomenės narys gali ne tik užpildyti balsavimo anketas, bet ir atskleisti savo talentus. „Apdovanojimų metu galimybę pasirodyti turi visi norintys: tiek studentai, tiek dėstytojai, tiek universiteto kolektyvai“, – atskleidžia VDU Studentų atstovybės kultūros komiteto koordinatorė Dominyka Kurklietytė.  „Greitu metu bus paviešinta registracijos anketa, todėl kiekvienas, norintis parodyti savo talentą –ؘ kviečiamas ją užpildyti“.

D. Kurklietytė džiaugiasi, kad tai jau 10 – ieji „V2“ apdovanojimai: „Studentų atstovybė į šį renginį žiūri labai atsakingai – norime pradžiuginti kiekvieną bendruomenės narį, todėl ruošiame ypatingą programą, kurioje netrūks staigmenų“.

Pirmojo balsavimo etapo anketą rasite čia, o registracijos į talentų pasirodymus anketą galėsite rasti renginio organizatorių VDU Studentų atstovybės „Facebook“ paskyroje arba internetiniame puslapyje www.vdusa.lt

 

 

Skip to content