V2 – 10-asis nominacijų ir talentų vakaras

Kovo 5-ąją dieną mūsų universiteto Didžiojoje salėje  vyko jubiliejinis, jau 10-asis talentų ir nominacijų vakaras, visiems puikiai žinomas kaip V2! Dėstytojai, studentai ir kiti mūsų bendruomenės nariai susirinko kartu pasidžiaugti mūsų mylimiausiais dėstytojais, geriausiomis pripažintomis organizacijomis bei svarbiausiais universiteto įvykiais !

Renginį pradėjo pirmieji talentai – Viktorija Šaulytė ( menų fakulteto, II kurso studentė) kartu su partneriu Dariumi. Jie sušoko aistra pulsuojantį šokį –tango. Iškart po jų pasirodęs renginio vedėjas Mindaugas Jocys kūrė puikią atmosferą viso vakaro metu ir pristatė net  10 skirtingų nominacijų ir daugybę pretendentų jose nugalėti!

Pati pirmoji  nominacija „Metų širdis“ –  ko gero, gražiausia ir mylimiausia mūsų dėstytojų bei studentų nominacija, kuri skiriama geranoriškiausiam dėstytojui, studentų atžvilgiu. Šiais metais, jau ketvirtąjį apdovanojimą laimėjo dėstytoja Bronė Gudaitytė (Humanitarinių mokslų fakultetas)!

Antrojoje nominacijoje  “Metų humoro jausmas” nugalėjo visiems puikiai žinomas dėstytojas Miguelis Puertas (Užsienio kalbų institutas).

Trečioji nominacija “Metų pora” visada sulaukia didelio studentų susidomėjimo ir  niekada nestokoja  predenduojančių į šią nominaciją, tačiau šiais metais vienareikšmiškai laurus skynė ši pora:  Užsienio kalbų institutas + UKI direktorė Nemira Mačianskienė.

Nominacijoje “Metų įvykis” nugalėjo įvykis – Vaclovo Biržiškos skaityklos atidarymas.

Nominacija “Metų užsienis” kiekvienais metais tampa tikru iššūkiu studentams, nes mūsų universitete dėsto daugybė puikių dėstytojų užsieniečių, iš kurių sunku išskirti vieną vienintelį, bet šįmet, jau trečius metus iš eilės visų simpatijas pelnė Jaq Greenspon (Politikos mokslų ir  Diplomatijos fakultetas).

“Metų frazė” nugalėtoja tikrai kiekvienam puikiai žinoma ir girdėta ne vieną kartą: “VDU – daugiau nei specialybė”.

Nominacijos “Metų oratorius” nugalėtoju tapo dėstytojas Vytautas Lesionis, surenkantis sausakimšas auditorijas, kurio su mielu noru klausosi studentai ir ši tendencija nesikeičia metai iš metų.

“Metų studentiškoji organizacija”nugalėtojais tapo ESN VMU, o nominacijoje “Metų publikacija nugalėjo Romualdo Požerskio fotoalbumas „Lietuva 1988-1993“ ir jo  fotografijų paroda.

Paskutinė, 10-oji nominacija, bene laukiamiausia ir svarbiausia V2 renginio dalis, buvo įvardinta kaip “Metų dėstytojas”. Šioje nominacijoje varžėsi visi universiteto dėstytojai, o nugalėtojas  buvo išrinktas pasitelkiant dėstytojų kokybės vertinimo anketą, kurią atlieka VDU kokybės ir strategijos tarnyba kartu su VDU Studentų atstovybe. Šiais metais nugalėtoją paskelbė kokybės ir strategijos tarnybos direktorė Rita Bendaravičienė ir ant scenos apdovanojo kvietė atsiimti lietuvių kalbos katedros doktorantę Agnę Blažienę!

Taip pat viso renginio metu  stebino ir nuostabius pasirodymus atliko šie mūsų universiteto talentai:

Mangirdas Kežys (GMF, I kursas) atliko dainą  „Andy Mckee – Guitar drift“.

Jovita Ambruževičiūtė (IF, IV kursas) atliko kūrinį “Out of reach”

Elijus Taržinskas (PMDF II kursas ) pasirodė su „Sam Smith daina – “Stay with me“.

Greta Šmaižytė (SMF, I kursas) visus nustebino savo kūrybos tekstu pavadinimu „Laisvė“.

Silvija Guzovijūtė (GMF, IV kursas ) ir Dominykas Loda atliko dainą „Bebaimio naktis“.

Darja Kostianova (HMF, II kursas) pasirodė su daina  ALIEZ arba kitaip A/Z.

Indrė Kupčinskaitė (Ekonomikos ir vadybos fakulteto, I kursas) atliko dainą „I wont let go“.

Gabrielius Vaikasas (PMDF, II kursas) kartu su partnere sušoko nuotaikingą fokstrotą.

Katalikų teologijos fakulteto dekanas Benas Ulevičius visus nustebino daina „Cindarella- Heart break station“

Orinta Znojevaitė (PMDF, IV kursas) atliko Domanto Brazausko dainą „Kvapas“.

VDU SA projekto „Moksleivi, pabūk studentu“ dalyvis Vytautas Miliukas pasirodė su Milky Chance dainos  “Stolen dance“ interpretacija.

Tautinių šokių ansamblis „Žilvitis“  atliko net du pasirodymus : „Kumburys“ ir „Baltas paukštis“.

 

Vakaro pabaigoje visus susirinkusius džiugino garsaus atlikėjo Jurgio Didžiulio pasirodymas! Jis užbūrė publiką nuotaikingais Latino ritmais, puiki muzika ir gyvas vokalas neleido stovėti vietoje, tad kiekvienas turėjo progą ir padainuoti, ir kartu pajudėti!

 

Žinoma, mūsų talentus bei nominacijų laimėtojus sveikino VDU draugai ir partneriai: „Sanistalis“, „Akropolis“, „Kvapų namai“, „Indrė Flora“ bei “Eventus“. Sakome ačiū mūsų draugams ir susitiksime kitais metais jau 11-ame V2 talentų ir nominacijų vakare!

Renginio akimirkos

Skip to content