Teisės fakulteto studentei – vardinė metinė stipendija

Spalio 9 d., trečiadienį, VDU rektorato posėdžio metu Teisės fakulteto 4 kurso studentei Justei Adomaitytei už pažangumą ir socialinį aktyvumą buvo įteikta advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai“ vardinė metinė stipendija.

Posėdžio metu VDU Teisės fakulteto dekanė prof. dr. Julija Kiršienė pažymėjo, kad universitetas su advokatų bendrija „Magnusson ir partneriai“ (anksčiau – „Nordia Baublys & Partners“) glaudžiai bendradarbiauja jau ketvirtus metus. „Mūsų absolventai, dirbantys šioje bendrijoje, kasmet skiria Teisės fakultetui finansinę paramą, kurios pusė yra skiriama stipendijai – ją gauti yra ne tik didelė garbė, bet ir didelė finansinė nauda. Aš manau, kad šie absolventai ugdo kitus būsimus absolventus, kurie ne mažiau prisidės prie Teisės fakulteto“, – sakė fakulteto dekanė.

„Magnusson ir partneriai“ stipendiją skiria ne tik už gerus mokymosi rezultatus, bet ir už visuomeninę veiklą bei indėlį į Teisės fakultetą. Pasak šios advokatų bendrijos partnerio, pirmosios Teisės fakulteto laidos absolvento Evaldo Rapolo, stipendijos tikslas – paskatinti studentus, išugdyti juos, kad ateityje patys prisidėtų prie savo baigtos aukštosios mokyklos pasiekimų.

„Ką prisimename, kai baigiame studijas? Ar tik tai, kaip ėjome į paskaitas?.. Aš sakyčiau, kad ne – pats prisimenu, kad studijų metais užsiėmėme aktyvia socialine veikla. Šios dienos siekis – kad patys studentai įsilietų į tą veiklą, prisidėtų prie fakulteto ir iš jų išaugtų žinomi teisininkai ar verslininkai“, – paramos tikslą paaiškino E. Rapolas.

Šiemet stipendija buvo skirta Teisės fakulteto ketvirtakursei Justei Adomaitytei. „Man, kaip studentei, tai labai didelis įvertinimas, verčiantis dar labiau stengtis, tobulėti ir toliau kryptingai siekti tikslų. Esu labai pamaloninta ir dėkinga“, – dėkojo laureatė.

Skip to content