Tarptautinė savanorių diena

Visiems savanoriškos dvasios žmonėms,

Gruodžio 5 d. yra Tarptautinė Savanorių Diena, todėl savanoriai kviečia visų organizacijų savanorius solidarizuotis ir švęsti šią dieną kartu, tuo pačiu paraginant ir kitus piliečius atsikratyti abejingumo mūsų visų reikalams. „A.C.Patria” Savanorių Centras bei organizacija „Baltai juoda“ susirūpino, jog gerus darbus dirbančių organizacijų yra daug, savanorių yra daug, bet iš viso to išeina, kad jų veikla ir įvairovė nematyti ir negirdėti taip gerai, kaip norėtųsi! Todėl kviečiame visus visų organizacijų savanorius jungtis į vieningą savanorių eiseną-triukšmą „Savanoriai žvelgia kitaip“!

Triukšmingoji eisena keliaus per Senamiestį bei Laisvės alėją būgnų ritmu, o galutinė stotelė buvusiame „Kanklių“ kino teatre, kur bus rodomas filmas apie savanorystę Lietuvoje „Kita stotelė“. O po to – teminis protų mūšis, linksmoji fotosesija ir pasibuvimas kartu!

Savanoriai visada turi crazy minčių, tad labai laukiam visų jūsų Jei kils klausimų – drąsiai skambink ir kviesk Mildą: +370 600 19550 taip pat šiuo tel. nr prašome registruotis į eiseną, parašykite prašau vardą ir iš kokios organizacijos (iki gruodžio 2 d.) turime truputį planuoti kiek Jūsų bus, AČIŪ! Bus linksma

Su šypsena – A.C. Patria savanoriai ir draugai

PROGRAMA:

Gruodžio 5 d. Triukšmas ”Savanoriai žvelgia kitaip”

Kada? 15:00
Kur? Visi visų organizacijų savanoriai – susitinkame Rotušės a. (kampas arčiausiai Katedros)
Veiksmas: Susirenkam ir apsišarvavę šypsena, popieriniais akiniais, muzikos instrumentais bei transparantais keliaujam link Soboro.
Ko reikia? Jūsų organizacijos atributikos, skrajučių, kartoninių akinių (kuo juokingesni, tuo geriau, svarbu, kad laikytųsi) Visa kita parūpinsime mes (arbata, transparantai, kreidelės veidui, ką rasim iš garsą skleidžiančių priemonių, kt. priemonės). Ir žinoma nusiteikimo netradicinei ir linksmai eisenai

Vakaro programa – Chill….

Kada? 17:00
Kur? Buvęs „Kanklių“ kino teatras (Laisvės al. 36)
Veiksmas: Filmo „Kita stotelė“ peržiūra
Protų mūšis teminis, linksmoji fotosesija ir vakaras kartu…
Ko reikia? Jūsų ir jūsų draugų smagiam vakarui.

 

Renginys FB:
https://www.facebook.com/events/539652532788289/?ref_dashboard_filter=upcoming

 

Skip to content