„Taikos“ bendrabutyje – pirmasis pokerio turnyras

Lapkričio 26-ąją „Taikos“ bendrabutyje buvo suorganizuotas pirmasis pokerio turnyras. Išbandyti savo sėkmę galėjo kiekvienas norintis, nes renginys buvo nemokamas. Turnyre dalyvavo net 18 azarto mėgėjų, iš kurių savo sėkmę išbandė ir dvi merginos. Turnyras buvo profesionalus, nes kylantys statymai, žetonų skaičius ir dalyvių skaičius buvo nuolat atnaujinami televizoriaus ekrane pasitelkiant specialią programą.

Bendrabučio 5-ojo aukšto fojė pasikeitė neatpažįstamai: stovėjo du stalai, aplink kuriuos susibūrė lošėjai. Vyravo šilta atmosfera, dalyviai vis pasijuokdavo iš blogų sprendimų ir pasidžiaugdavo gerais. Dalyviai negalėjo pasirinkti savo vietos, jas sužinojo burtų pagalba. Vakaro eigoje buvo traukiama „Lucky seat“ – ištrauktos vietos savininkas laimėjo papildomą prizą.

Naujai išrinktas „Taikos“ pirmininkas ir vienas iš organizatorių Laurynas Nikelis pasakoja: „Idėja gimė labai netikėtai: vieną vakarą su blokiokais žaidėme pokerį savo kambaryje, kur mūsų statymai buvo du tirpios kavos pakeliai. Pagalvojome, kad bendrabutyje tikrai atsirastų daugiau šio žaidimo mėgėjų. Pasidomėjome, kaip rengiami pokerio turnyrai, viską sudėliojome į savas vietas ir paskelbėme registraciją. Nesitikėjome tokio aktyvumo, tačiau jau tą patį vakarą užsiregistravo 16 dalyvių. Labai džiaugiuosi šio turnyro sėkme. Po renginio išgirdau daug gerų atsiliepimų, žaidėjai buvo patenkinti, nesvarbu, jie laimėjo ar ne. Džiugu, kad Studentų atstovybė sutiko bendradarbiauti, parūpino tikrai puikių prizų. Pažadu, kad tai ne paskutinis „Taikos“ turnyras.“

Studentų atstovybė žaidimo prizininkams dovanojo marškinėlius, funkcinių treniruočių kuponus, „Entry“ klubo biliardo kuponus, o pagrindinis prizas – ypač didelė „Paollo“ pica. Turnyrą laimėjo pirmakursis Donatas Kasiliauskas.

Skip to content