Svarbios naujienos visiems Lietuvos studento pažymėjimo (LSP) turėtojams!

Buvo priimta nauja pažymėjimo grąžinimo tvarka ir nuo šiol:

1. VDU studentai galės savo LSP pasilikti sau, jei baigus/nutraukus studijas, pažymėjimo galiojimo laikas bus pasibaigęs arba iki jo galiojimo pabaigos tuo metu bus likę mažiau nei trys savaitės.

2. Jei studentas baigia/nutraukia studijas ir tuo metu studento LSP galiojimo laikas baigiasi daugiau nei po trijų savaičių, studentas PRIVALĖSwww.lsp.lt pažymėti, jog grąžino LSP ir pristatyti jį LSP koordinatoriui arba platinimo padaliniui (banko skyriui, kuriame galima atsiimti LSP). Nunešus pažymėjime bus išmušta skylė ir jis bus sugrąžintas studentui.

3. Jei pažymėjimas yra pavogtas, studentas turi gauti pažymą iš policijos apie dokumento vagystę ir nunešti ją į VDU Studentų centrą (S. Daukanto g. 27 – 206). Sistemoje bus pažymima, kad studento LSP pavogtas ir studentas galės užsisakyti naująjį LSP.

4. Pažymėjus, kad studento pažymėjimas yra pavogtas, studentas turi per 2 mėnesius atnešti pažymą arba studento www.lsp.lt profilyje bus pažymėta, kad pažymėjimas yra pamestas.

5. Jei pažymėjimas yra pamestas, studentas turi užpildyti pranešimą esantį www.lsp.lt puslapyje.

Kilus klausimams kviečiame kreiptis telefonu (8 37) 751 175, el.paštu info@srt.vdu.lt arba atvykus į VDU Studentų centrą (S. Daukanto g. 27-206)

Skip to content