Sužinoti apie studijas galima ne tik iš aprašymų internete

Artėjant brandos egzaminams vis daugiau moksleivių bando įsivaizduoti save universitete. Kyla daugybė klausimų, o rasti atsakymus į juos – sudėtinga. Išbandyti tai, kas bus netolimoje ateityje galima jau dabar išbandant studentišką kasdienybę projekte „Moksleivi, pabūk studentu“. Tai Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės (VDU SA) organizuojamas projektas, skirtas 10 – 12 klasių moksleiviams.

Šio projekto tikslas – parodyti moksleiviams, kaip kasdienybė, besimokant universitete, atrodo studento akimis. Projekto dalyviai supažindindinami su universitetu, jo struktūra, dominančiomis studijų programomis ir dėstytojais. Jie lankosi įvairiose paskaitose, turi galimybę susipažinti ne tik su moksleiviais iš kitų mokyklų, bet ir su VDU Studentų atstovybės nariais, sužino apie įvairias organizacijas ir būsimos karjeros galimybes. Organizuojamos ekskursijos ne tik po universiteto fakultetus, bet ir po patį Kauno miestą. Visą savaitę moksleivius prižiūri ir su jais bendrauja jų mentoriai, kurie yra pasiruošę padėti, atsakyti į visus rūpimus klausimus ir parodyti kuo daugiau studentiško gyvenimo subtilybių.

„Man patiko, kad projekte gavau galimybę nueiti ne tik į savo pasirinktos studijų programos paskaitas, bet ir sudalyvauti įvairiose studentiškose veiklose. Ši patirtis labai pravers pasirenkant savo ateities kelią. Taip pat susiradau naujų draugų, su kai kuriais bendravimas tęsiasi iki šiol, – teigia Kauno „Varpo“ gimnazijos vienuoliktokė Augusta Račylaitė. – Vienareikšmiškai galiu teigti, kad jei tik galėčiau, „Moksleivi, pabūk studentu“ dalyvaučiau dar kartą!

„Moksleivi, pabūk studentu“ vyks balandžio 9 – 13 dienomis. Registruotis į projektą galima iki kovo 18 dienos (imtinai)! Daugiau informacijos ir registracijos anketą rasite čia.

Skip to content