Susipažinimo vakaras su studentais iš užsienio: apie kylančias problemas, studijas ir mėgstamus patiekalus

Vasario 25 d. Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė (VDU SA) pakvietė studentus iš užsienio į virtualų susipažinimo vakarą „Hello from VMU SC“. Jo metu buvo pristatyta VDU SA veikla, Studentų parlamentas, studentai supažindinti su svarbiausia informacija apie studijas ir jų aplinką. Renginio dalyviai taip pat turėjo galimybę pabendrauti vieni su kitais ir pasidalinti savo problemomis bei įspūdžiais apie studijas VDU.

Renginį organizavę Socialinių reikalų komiteto nariai siekė sukurti artimesnį ryšį su studentais iš užsienio, atsakyti į jiems kylančius klausimus bei pasikalbėti apie tai, kas aktualu ir svarbu. Vakaro dalyviai pasidalino įdomiais faktais apie save, užmezgė naujas pažintis ir teigė nekantraujantys susitikti gyvai, kai tik pasibaigs karantinas.

„Dauguma paminėjo, kad labai mėgsta valgyti kebabus, todėl susitarėme, kad po karantino ieškosime skaniausių kebabų Kaune ir kartu juos ragausime,“ – pasakoja viena iš renginio organizatorių Gustė Žukauskaitė. Ji taip pat džiaugiasi, kad visi turėjo galimybę ne tik gerai praleisti laiką, bet ir pasidalinti problemomis, su kuriomis susiduria: „Išgirdome nusiskundimų dėl kultūros bendrabučiuose ir bendravimo su dėstytojais, todėl artimiausiu metu sieksime jas spręsti.“

Prie renginio organizavimo prisidėjęs Shaurya Jaiswal prisipažino, kad universitete jį labiausiai žavi artes liberales idėjos ir nemokamos gretutinės studijos. Shaurya paatviravo ir apie savo atradimą Lietuvoje: „Mano mėgstamiausias patiekalas – tinginys. Tikrai rekomenduoju kitiems studentams jo paragauti.“

Planuojama, kad ateityje bus organizuojama daugiau iniciatyvų siekiant kurti ryšį su užsienio studentais. Tačiau susidūrus su problema ar turint klausimų, kviečiame bet kada kreiptis į VDU SA žemiau nurodytais kontaktais:

El. paštas: info@vdusa.lt

Facebook: VDU Studentų atstovybė

Instagram: @vdu_sa

 

Skip to content