„Subalansuotas fuksas“ – tai, nuo ko verta pradėti gyvenimą universitete!

Jaudulys žengiant nematytais koridoriais; nežinomybė sutikus naujus žmones, kurie greitu metu taps Jūsų draugais; džiaugsmas, kai suvokiate, kad jūs jau universitete. Šiuo metu Jūs, pirmakursiai, pradedate NAUJĄ gyvenimo etapą, kuriame klajosite ir ieškosite Jums tinkamiausio kelio artimiausius ketverius metus. Tačiau ar daugeliui patinka tai daryti vienam, be ištikimo palydovo greta, be patikimo kelrodžio ir net svarbiausių žinių bagažo apie klaidžiuosius universiteto koridorius? O kad kiekvienam iš Jūsų į rankas įteiktume išlikimo universitete žemėlapį, naujų draugų sąrašą ir linksmiausio studentiško savaitgalio prisiminimų, siūlome Jums pirmakursių stovyklą „Subalansuotas fuksas 2016“!

„Subalansuotas fuksas“ yra tradicinė VDU pirmakursiams skirta stovykla, kuri yra pritaikyta ir negalią turintiems studentams. Tai vienas iš linksmiausių visų studijų savaitgalių, suteikiantis unikalią galimybę susipažinti su universitetu, leidžiantis pajusti, kas yra tikrasis studentiškas judėjimas, ir padedantis užmegzti pažintis su vyresniaisiais studentais bei kolegomis pirmakursiais. Šios stovyklos metu pirmakursiai dalyvauja įvairiose estafetėse, žaidimuose, simuliacijose, mokosi, bendrauja ir pramogauja.

Šiais metais stovyklos vyks du rugsėjo savaitgalius: rugsėjo 10 – 11 ir 17 – 18 d. Dalyvių skaičius ribotas, todėl į ją pateks tik originaliausi, labiausiai motyvuoti, draugiškiausi ir linksmiausi  pirmakursiai. O pasistengti visus sužavėti tikrai bus dėl ko. Stovyklos dalyvių anketas bus galima užpildyti jau nuo liepos 25 d. VDU Studentų atstovybės stende pasirašant sutartis su universitetu arba elektroniniu būdu. Anketos bus priimamos iki rugpjūčio 19 d. Su atrinktais dalyviais iki VDU įvadinės savaitės pradžios (rugpjūčio 25 d.) bus susisiekta asmeniškai anketoje nurodytu telefono numeriu. Stovyklos kaina: 25 €.

Pabrėžiame, kad stovykla – ne krikštynos. Jokių pašaipų ir košmariškų iššūkių VDU Studentų atstovybė studentams neorganizuoja, tik pažada linksmiausią savaitgalį su geriausia VDU kompanija!

Daugiau informacijos: www.vdusa.lt/subalansuotas-fuxas/ arba mūsų puslapyje facebook’e.

Dalyvio anketą rasite čia

 

Skip to content