Studentų parlamentas išrinko naująjį VDU SA prezidentą

Kovo 14 dieną įvyko Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės (VDU SA) kasmetinė ataskaitinė – rinkiminė konferencija. Jos metu buvo patvirtinti atnaujinti organizacijos įstatai, pristatyta SA metinės veiklos ir finansinė ataskaitos bei išrinktas naujasis SA prezidentas Paulius Vaitiekus.

Antrąją kadenciją baigusi prezidentė Greta Šmaižytė pristatė per paskutinius metus išsikeltus tikslus ir padarytus darbus: organizuotus mokymus, veiklą Lietuvos studentų sąjungoje (LSS), susitikimus su administracija bei konsolidaciją su Aleksandro Stulginskio ir Lietuvos Edukologijos universitetais. Konferencijos metu taip pat buvo pristatyta finansinė ataskaita.

Šiais metais savo norą dalyvauti prezidento rinkimuose parodęs vienintelis kandidatas, ketvirto kurso biotechnologijų studentas, Paulius Vaitiekus kaip pagrindinius savo veiklos tikslus išsikėlė: ryšio tarp studentų ir organizacijos stiprinimą, stabilios ir stiprios organizacijos kūrimą, kuri užtikrins tikslingą ir kokybišką studentų interesų atstovavimą bei efektyvų problemų sprendimą.

„ Dėkoju, kad pasitikėjote manimi ir labai tikiuosi, kad visi kartu prisidėsime prie atstovybės pokyčių“ ,– sužinojęs parlamento balsavimo rezultatus džiaugėsi naujasis VDU SA prezidentas Paulius Vaitiekus.

„Universitetas ir akademinė bendruomenė visada eina į priekį, tad atiduodamas studentus į tavo rankas noriu palinkėti, kad padidintum, pagausintum tai, kas yra sukurta universitete“ – palinkėjimu inauguraciją užbaigė VDU rektorius Juozas Augutis.

Konferencijoje taip pat dalyvavo VDU Žemės ūkio ir Švietimo akademijos atstovai, Kauno technologijos universiteto, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Lietuvos sporto universiteto ir Kauno kolegijos savivaldos, VDU administracija, Lietuvos studentų sąjungos (LSS) atstovai.

Konferencijos metu taip pat išrinkta Valdyba bei Revizijos komisija. Valdybą sudarys Greta Šmaižytė, Dominyka Kurklietytė, Martynas Vitkus ir Lina Stumbrytė, reviziją – Vytautas Kučinskas, Tadas Žiogas ir Vaida Eirošiūtė.

Skip to content