Studentas – studentui

Tikriausiai visi gyvenime esame susidūrę su situacijomis, kurios tarsi apsunkina mūsų gyvenimą. Norėtųsi jų išvengti, tačiau to padaryti neįmanoma, nes tai yra būtina mūsų kasdienybės dalis. Bet ar nebūtų lengviau, jei būtų galima šias situacijas palengvinti?  Visi studentai nori gyventi lengviau ir patogiau, todėl siūlome keletą variantų būtent Jums, kaip palengvinti savo studentišką gyvenimą keliomis gudrybėmis. Nusirašinėti universitete griežtai draudžiama, bet pasilengvinti sau gyvenimo juk niekas neuždraus, tiesa?

 

Visi mėgstame kramtyti gumą. Tai atpalaiduoja, tačiau retas, kuris iš mūsų žino, jog tokio pat skonio gumos kramtymas besiruošiant svarbiam atsiskaitymui padeda ir per testą. Viskas, ką reikia padaryti – tai tik kramtyti tokią pat gumą!

*

Nėra to, ko studentas neišmoktų per vieną naktį. Ir tai įrodo net mokslininkai. Tačiau kad mokymasis iš tiesų būtų efektyvus, reikia nepamiršti kelių svarbių taisyklių: 25min. sunkaus darbo, vėliau 5min. pertraukėlė ir kiekviena trečioji pertrauka turėtų trukti ne mažiau nei 20min. Tokiu būdu paskutinė naktis atneš geriausius rezultatus!

*

Po ilgos ir sunkios mokymosi nakties arba „intelektualaus“ studentiško pasisėdėjimo prie alaus bokalo rytas visada būna sunkus. Jei bijote, kad neišgirsite žadintuvo – ne problema.  Įdėkite savo išmanųjį telefoną arba žadintuvą į stiklinę. Patikėkite, tai bus pats garsiausias žadintuvas, kokį tik esate girdėję.

*

Koks studentas be šiuolaikinių technologijų? Internetas turėtų būti pasiekiamas visur ir visada! Jei žinote, kad lankysitės vietoje, kurioje niekada anksčiau nesilankėte ir nežinote Wi-Fi slaptažodžio tam yra sprendimas! Apsilankykite svetainėje www.foursquare.com ir susiraskite tos vietos slaptažodį.

*

Visi studentai taupo maistą. Jei norite, kad vakarykštis Jūsų picos gabalėlis būtų toks pat traškus, kartu su juo į mikrobangų krosnelę įdėkite dubenėlį vandens. Skanaus.

 

*

Kas sakė, kad šokoladas tik suteikia papildomus kilogramus? Ruošiantis svarbiam atsiskaitymui nepamirškite suvalgyti kelių gabalėlių šokolado. Tai padės įsisavinti naują informaciją daug greičiau ir… „skaniau“.

Autorius: Kristina Andrijaitytė

Skip to content