Studentai kovos už savo fakultetą VDU Olimpiadoje

Lapkričio 14 – 15 dienomis vyks Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Tarpfakultetinės olimpinės žaidynės. VDU Studentų atstovybė kviečia visų fakultetų komandas rungtis olimpiadoje ir parodyti savo fakulteto vienybę ir stiprybę.

VDU Olimpinėse žaidynėse dalyvaujantys fakultetų atstovai turės galimybę rungtis įvairiose rungtyse: futbole, tinklinyje ir krepšinyje, logiškai mąstantieji galės pasirodyti orientacinėse varžybose, protinguolių estafetėse ar protmūšyje,  galiūnai galės tempti virvę. Be to, organizatoriai kviečia išbandyti jėgas neoniniame maratone, Red Bull Mind gamers rungtyje ir prie sportinio pokerio stalo. Komanda įrodžiusi, kad yra geriausia, laimės prizus savo fakultetui.

„VDU Olimpiada – pirmasis toks iššūkių pilnas renginys, kur studentai kovos dėl savo fakulteto garbės! Tarpfakultetinėje Olimpiadoje laukia rungčių įvairovė, savęs išbandymai ir gera nuotaika! O svarbiausia – sportas leis sušilti šaltomis rudens dienomis!“ – apie renginį kalbėjo VDU Studentų atstovybės kultūros komiteto koordinatorė Viktorija Šaulytė.

Taigi nepraleisk progos, suburk draugų komandą ir įrodyk, kad būtent tavo fakultetas yra stipriausias!

Renginio nuoroda

Registracija

Skip to content