Skelbiamos laisvos gyvenamosios vietos bendrabutyje

Š. m. rugsėjo 10 dieną Studentų reikalų tarnyba skelbia laisvų gyvenamųjų vietų VDU bendrabučiuose, atsiradusių studentams neįsikėlus arba atsisakius jiems konkurso būdu paskirtų vietų, sąrašą. Šios laisvos vietos bus skirstomos ne konkurso būdu, todėl papildomų dokumentų pristatyti nereikės, o į jas pretenduoti gali ir studentai, nedalyvavę apgyvendinimo VDU bendrabučiuose konkursuose.

Norėdamas apsigyventi laisvoje vietoje bendrabutyje, studentas turi:
• stebėti Bendrabučių laisvų vietų sąrašą internete;
• spustelėti kambarių sąrašo apačioje esančią nuorodą „Rezervuoti kambarį“ ir prisijungti prie internetinės VDU bendrabučių sistemos, pasinaudodamas savo FirstClass sistemos prisijungimo duomenimis;
• internetinėje VDU bendrabučių sistemoje esančiame sąraše rezervuoti pasirinktą vietą;
• per 72 valandas nuo sėkmingo kambario rezervacijos atlikimo kreiptis į Studentų reikalų tarnybos (S. Daukanto g. 27) 210 kabinetą ir užbaigti registracijos į bendrabutį procedūrą. Per nurodytą laikotarpį to neatlikus, rezervacija bus panaikinta.

Jeigu kambario rezervuoti nepavyko iš pirmo karto, rezervaciją reikia pakartoti. Taip pat svarbu stebėti rezervacijos statusą, kuris bus rodomas internetinėje VDU bendrabučių sistemoje, nes dviem studentams rezervavus tą patį kambarį, vėlyvesnė studento atlikta rezervacija bus panaikinta ir studentui reikės rezervuoti kitą gyvenamąją vietą.

Svarbu, kad vienam studentui leidžiama tik viena aktyvi rezervacija. Jeigu studentas rezervuoja antrą kambarį, pirmoji atlikta rezervacija automatiškai panaikinama.

Skip to content