Skelbiami projekto "Moksleivi, pabūk studentu" dalyvių sąrašai

Painiame studijų programos pasirinkimo kelyje, pagalbos ranką moksleiviams tiesa VDU studentai. Šiemet jau trečius metus organizuojamas projektas „Moksleivi, pabūk studentu!“ kviečia Lietuvos moksleivius savaitei pasinerti į studentišką gyvenimą ir susipažinti su Vytauto Didžiojo universitetu

Teisingas profesijos pasirinkimas yra vienas pirmųjų žingsnių pilnavertiško gyvenimo link. Jauni žmonės , moksleiviai, neretai susiduria su dideliu aplinkos spaudimu bei daroma įtaka jų pasirinkimams. Taigi, paskutiniai metai mokykloje dažnai tampa kupini įtampos bei streso..Pasirinkti teisingą kelią ir savo pasaulėžiūrai artimiausias studijas gali būti sudėtinga, todėl neretai nebepadeda nei tėvų,  mokytojų patarimai, nei įvairūs profesijų nustatymo testai.

Projekto „Moksleivi, pabūk studentu!“ metu bus siūloma pasirinkti labiausiai dominančią specialybę, pažvelgti į universiteto istoriją, įvertinti VDU aukštojo mokslo kokybę, susipažinti su dėstytojais ir studentais bei apsilankyti bendrabučiuose. Viso projekto metu moksleiviams talkins mentoriai, kurie atsakys į visus dominančius klausimus ir padės nepasimesti universiteto erdvėje.

Daugiau informacijos galite rasti VDU Studentų atstovybės tinklalapyje (http://www.vdusa.lt/) ir „Facebook“ puslapyje (https://www.facebook.com/VduStudentuAtstovybe).

Dalyvių sąrašą galite rasti čia.

Nepatekę į projektą moksleiviai nusiminti neturėtų, nes projektas bus organizuojamas ir pavasarį. 

Skip to content