Skelbiami kandidatai VDU SA prezidento pareigoms užimti

Kovo 15 dieną naujai išrinkto Studentų parlamento bus renkamas VDU studentų atstovas – VDU SA prezidentas. Prašymus įregistruoti kandidatu pateikė viena kandidatė – Greta Šmaižytė. Dabartinio prezidento metinės veiklos ataskaitos teikimo ir rinkimų konferencija vyks 12 val., VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28).

Kandidatė šiuo metu studijuoja Karjeros ir Profesinio konsultavimo ketvirtame kurse, eina prezidento pareigas VDU Studentų atstovybėje. Šiais metais Greta Šmaižytė priėmė sprendimą – tęsti pradėtą veiklą ir taip atsižvelgia į du, naujausius, svarbius tikslus savo veiklos gairėse: tikslingai ir atsakingai atstovauti studentams visose universiteto struktūriniuose organuose ir ginti jų interesus už universiteto ribų bei kurti stabilią ir patikimą organizaciją, išlaikančią savo veiklos tęstinumą.

„Labai aiškiai ateinantiems metams pasirinkau dvi pagrindines sritis, su kuriomis studentų savivalda turėtų intensyviausiai darbuotis – aukštųjų mokyklų konsolidacija bei studentų savivaldos stiprinimas. Manau, kad ateinantiems metams tai yra pagrindinės tematikos, ties kuriomis reikia dirbti. Konsolidacijos proceso metu yra svarbu užtikrinti kokybiškas studijas bei visas galimybes VDU studentams – ir esamiems, ir būsimiems, o stipri studentų savivalda yra raktas į sėkmingą studentų atstovavimą ir organizacijos kokybiškos veiklos tęstinumą“,- taip savo motyvaciniame laiške apie savo tikslus rašo kandidatė Greta Šmaižytė.

Tai būtų penktoji VDU SA prezidentė kandidatuojanti antrai kadencijai iš eilės. Rinkimai vyks kovo 15 d. 12 val. VDU Mažojoje salėje.

Gretos Šmaižytės veiklos gaires ir motyvacinį laišką rasite apačioje.

Veiklos gairės

Motyvacinis laiškas

 

Skip to content