Rugsėjo 30 d. „Žalgirio“ arenoje – Kauno „Žalgirio“ sezono atidarymo šventė

Rugsėjo 30 d., pirmadienį, „Žalgirio“ arenoje įvyks nepakartojama krepšinio šventė. Naujojo sezono išsiilgę krepšinio gerbėjai galės išvysti ne tik Kauno „Žalgirio“ ir Kazanės „Unics“ dvikovą, bet ir įspūdingą Lietuvos čempionų komandos pristatymą. Prieš rungtynes įvyksiančio šou metu žalgiriečiams bus iškilmingai perduotos vertybės, vesiančios komandą į pergales visą sezoną.

Į „Žalgirio“ areną atvykę aistruoliai turės galimybę pirmą kartą gyvai stebėti 2013-2014 m. sezonui besirengiančių žalgiriečių rungtynes. Prie ekipos jau bus prisijungę iš Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sugrįžę žaidėjai, todėl tai bus unikali proga išvysti pilnos sudėties Kauno „Žalgirio“ komandą.

Žalgiriečių varžovas – Kazanės „Unics“ klubas – vasarą taip pat nesnaudė ir savo sudėtį sustiprino buvusiais Los Andželo „Lakers“ ar Klivlendo „Cavaliers“ krepšininkais. Prie Chucko Eidsono ir Kosto Kaimakoglou vedamos komandos prisijungė NBA duonos ragavę Andrew Goudelockas, Luke‘as Harangody ir vienas Graikijos rinktinės lyderių Nikos Zisis.

Priešsezoninės rungtynės neįeina į metinį „Žalgirio“ abonementą, tačiau Lietuvos čempionų gerbėjai neturėtų nusiminti – bilietų kainos į sezono atidarymo mačą itin mažos: nuo 10 iki 35 Lt. Visgi, sirgaliai turėtų paskubėti, nes artimiausiu metu kainos gali augti. Kaip ir visada išskirtinių sąlygų sulaukia „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai – jiems suteikiama iki 50 proc. nuolaida.

Bilietais į „Žalgirio“ sezono atidarymo rungtynes prekiauja visos Bilietai.lt kasos, bet juos įsigyjant internetu – galima dar labiau sutaupyti. Speciali Bilietai.lt programa „Bilietadienis“ siūlo rugsėjo 16 ir 17 dienomis bilietus į naujus renginius įsigyti geriausia kaina.

Skip to content