Rotušės aikštę sudrebino 18-asis „Pavasario festivalis“

Gegužės 16 dieną įvyko Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės (VDU SA), organizuojamas „Pavasario festivalis“, skirtas Kauno jaunimui ir bendruomenei. Šiemet festivalio šūkis – „sukurtas kurti“, todėl kiekvienas šventės dalyvis galėjo atskleisti savo kūrybiškumą.

Visą dieną Rotušėje veikė „Red Bull“ laisvalaikio zona, VDU AJMD „Modusas“ eksperimentai, „VR Shop“ virtualios realybės užsiėmimai, „Juchnos pynučių“ ir henna tatuiruočių dirbtuvės. Festivalio dalyviai taip pat varžėsi „OHO“ kryžiažodžių turnyre. Didelio dėmesio susilaukė diskusijos: tarptautinės jaunimo organizacijos „AIESEC“ atstovai kalbėjo apie savanorystę, Gintarė Krutinytė-Rugpjūtis ir Ugnė Vertelytė („Ananaso kelionės“) pasakojo apie keliones. Merginos dalijosi patarimais kaip išdrįsti keliauti vienam, ką pasakyti tėvams, kurie nesupranta, kodėl metus laiko nori praleisti kitoje šalyje ir kokią kelionės kryptį pasirinkti. „Baimė keliauti vienam, dažniausiai tėra baimė būti vienam“ – atskleidė G. Krutinytė.

Santakos parke vyko krepšinio 3×3 rungtynės, į kurias užsiregistravo net 18 komandų. Trijų prizinių vietų laimėtojams buvo įteikti pakvietimai į užduočių labirintą „Mazebrain“, kartodromą „Kartlandas“, „Rio“ sporto areną, „Girstučio“ sporto kompleksą, „Arena billiards“ biliardo klubą ir dėžė „Go green“ gėrimų.

Vakarą vainikavo uždarymo koncertas su „Beside the Pool“, „Flash Voyage“, „Baltuoju Kiru“ ir Jurgiu Didžiuliu. Koncerto metu taip pat buvo apdovanoti „Pavasario festivalio“ Facebook paskyroje vykusių konkursų nugalėtojai. VDU studentė Nijolė Bertašiūtė atsiėmė du bilietus į vasaros festivalį „Galapagai“, o geltonu akcentu pasipuošę festivalio dalyviai turėjo galimybę laimėti po „Giga“ kebabą sau ir savo draugui.

„Labai džiaugiamės, kad festivalis kasmet pritraukia vis daugiau žmonių: į renginio išvakarėse vykusio Donato Ulvydo filmo „Valstybės paslaptis“ peržiūrą susirinko pilna VDU Didžioji salė, o dalyvavę uždarymo koncerte užpildė visą Rotušės aikštę, – pasakoja festivalio koordinatorė Monika Terzytė. – Žinoma, svarbiausia – besišypsantys žmonių veidai ir emocijos, kurių nepatirsi niekur kitur.“

„Pavasario festivalis“ organizuojamas jau nuo 2001 metų ir kiekvienais metais šis renginys orientuojasi į  tuo metu jaunimui aktualią temą, pagal kurią ruošiamos veiklos.

Skip to content