Prisijunk prie VDU SA!

Nekantrauji tapti studentiško judėjimo dalimi bei atstovauti studentus ir spręsti iškylančias problemas? Tuomet tavo laikas jau išaušo! Pristatome tau komitetus, prie kurių veiklos gali prisijungti:

  • Akademinių reikalų komitetas yra vienas iš svarbiausių studentų atstovybės struktūrinių dalių. Šis komitetas rūpinasi geresne studijų kokybe ir akademiškai sąžiningu studijų organizavimu. Tai komitetas visada pasiruošęs suteikti visus rūpimus atsakymus į akademinius klausimus ir pasirūpinti tokiais pačiais kaip jie patys – studentais!
  • Socialinių reikalų komitetas teikia atsakymus į klausimus, susijusius su stipendijomis, bendrabučiais, paskolomis, LSP. Komitetas ugdo socialinę atsakomybę ir toleranciją universitete, organizuoja įvairias socialines akcijas.
  • Kultūros komitetas rūpinasi kokybišku, linksmu bei turiningu VDU studentų laisvalaikiu. Be tradicinių renginių, tokių kaip „V2“, „Pavasario festivalis“, „Fuxų“ stovyklos, komitetas prisideda ir prie akademinių, socialinių akcijų įgyvendinimo.
  • Projektų ir tarptautinių ryšių komitetas ypatingas tuo, kad nuolat bendrauja ir mezga partnerystes su užsienio organizacijomis. Besiplečiantis partnerių tinklas leidžia universiteto nariams išvykti į įvairius jaunimo mainus ir atstovauti savo šalį bei universitetą. Komitetas aktyviai dirba su Lietuvos ir užsienio fondais siekiant pritraukti finansavimą įvairioms SA vykdomoms veikloms.
  • Laikraštukas „Studis“ informuoja universiteto bendruomenę apie svarbias aukštojo mokslo, studijų, socialines, studentiško gyvenimo ir laisvalaikio naujienas, ne tik universiteto, bet ir viso Kauno miesto mastu. Šiame komitete galėsi atskleisti savo kūrybinius sugebėjimus ir įgyvendinti net beprotiškiausias idėjas!
  • Marketingo ir reklamos komitetas (MiRK) yra atsakingas už atstovybės gaunamą paramą, ieško finansinių išteklių renginių ir projektų įgyvendinimui. Komiteto nariai aktyviai ieško partnerių, kurie suteiktų geresnes sąlygas būtent VDU studentams įvairiose įstaigose bei mezga naujas pažintis su įvairių kompanijų atstovais.
  • Ryšių su visuomene komiteto funkcija yra skleisti informaciją apie VDU SA vykdomą veiklą. RSV rūpinasi geru organizacijos vardu universitete, teikia informaciją ir apie kitas organizacijas. Taip pat komitetas atsakingas už atstovybės renginių viešinimą ir reklamavimą.

Norėdamas prisijungti – užpildyk kontaktinės informacijos formą ir lauk žinių apie motyvacinį pokalbį!

Skip to content