Prasideda VDU SA komitetų susirinkimai

Rugsėjo 12 d. Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė (VDU SA) surengė komitetų mugę, kurios metu studentai galėjo pabendrauti su organizacijos nariais, daugiau sužinoti apie VDU SA komitetus ir jų veiklą bei užsiregistruoti į atstovybę.

Jau nuo pirmadienio prasidės komitetų susirinkimai, kuriuose laukiami visi, norintys prisidėti prie VDU SA veiklos.

Pirmadienį 17:00 – Projektų ir tarptautinių ryšių komiteto susirinkimas. Šis komitetas aktyviai dirba su Lietuvos ir užsienio fondais ir siekia pritraukti finansavimą įvairioms SA veikloms vykdyti. Komiteto nariai nuolat bendrauja ir mezga partnerystes su užsienio organizacijomis. Besiplečiantis partnerių tinklas leidžia universiteto nariams išvykti į įvairius jaunimo mainus ir atstovauti savo šaliai bei universitetui. Komitetą koordinuoja Laurynas Samajauskas

Pirmadienį 18:00 – Kultūros komiteto susirinkimas. Komitetas rūpinasi kokybišku, linksmu bei turiningu VDU studentų laisvalaikiu. Be tradicinių renginių, tokių kaip „V2“, „Pavasario festivalis“ ar stovykla „Subalansuotas fuksas“, komitetas prisideda ir prie akademinių, socialinių akcijų įgyvendinimo. Komiteto koordinatorė – Monika Terzytė.

Antradienį 17:00 – Socialinių reikalų komiteto susirinkimas. Komiteto tikslas – užtikrinti studentų saugumą, emocinę gerovę, socialinės dimensijos vystymą, kurti jaukią ir dinamišką socialinę aplinką. Komiteto nariai taip pat rūpinasi bendrabučių paslaugų kokybe, studentų finansine parama, palankiomis studijų sąlygomis universitete ir infrastruktūra, paremta universalaus dizaino principais bei pritaikyta visiems studentų poreikiams. Komitetą koordinuoja – Ieva Vengrovskaja.

Antradienį 18:00 – Ryšių su visuomene komiteto susirinkimas. Komiteto funkcija yra skleisti informaciją apie VDU SA vykdomą veiklą, atsakinėti į studentų klausimus ir žinutes, administruoti VDU SA paskyras socialiniuose tinkluose, rašyti pranešimus spaudai ir rūpintis organizacijos įvaizdžiu. Be to, komitete veikia žurnalo „Studis“ redakcija (vyr. redaktorė Viktorija Rekstytė, redakcijos susirinkimai vyksta antradienį 19:00). Komiteto koordinatorė – Gabrielė Šturmaitė.

Trečiadienį 17:00 – Marketingo ir reklamos komiteto susirinkimas. Komitetas yra atsakingas už atstovybės gaunamą paramą, ieško finansinių išteklių renginių ir projektų įgyvendinimui. Komiteto nariai aktyviai ieško partnerių, kurie suteiktų geresnes sąlygas VDU studentams įvairiose įstaigose bei mezga naujas pažintis su įvairių kompanijų atstovais. Komiteto koordinatorius – Rytis Sidarevičius.

Trečiadienį 18:00 – Akademinių reikalų komiteto susirinkimas. Šis komitetas rūpinasi geresne studijų kokybe ir akademiškai sąžiningu studijų organizavimu. Tai komitetas visada pasiruošęs suteikti visus rūpimus atsakymus į akademinius klausimus ir pasirūpinti tokiais pačiais kaip jie patys – studentais! Komitetą koordinuoja Kristina Balčiūnaitė ir Gintarė Jurelytė.

Trečiadienį 19:00 – Bendras VDU SA susirinkimas. Šį susirinkimą veda VDU SA prezidentas Paulius Vaitiekus, kuris atstovybės narius supažindina su aktualiausia informacija ir naujienomis. Bendro susirinkimo metu diskutuojama įvairiomis temomis, komitetai papasakoja apie darbus, nuveiktus per savaitę.

Už organizacijos žmogiškuosius išteklius atsakinga Lina Stumbrytė teigia, kad pati pradžia atstovybėje gali būti painoka, tačiau dalyvavimas komitetų susirinkimuose padės geriau susipažinti su organizacija ir atrasti sau patinkančias veiklas: „Kadangi komitetų pasirinkimas yra nemažas, labai rekomenduoju išbandyti save daugumoje iš jų, nes tai padės suprasti, kuriose srityse norėsis veikti toliau.“

VDU SA komitetų susirinkimai vyksta S. Daukanto 27, 201 kab. Kilus klausimams, kreiptis el. paštu infovdusa@gmail.com

Skip to content