Pirmakursių stovykla – laukia tavęs!

Naujas miestas. Nauji draugai. Naujas universitetas. Šiuo metu Jūs, pirmakursiai, pradedate NAUJĄ gyvenimo etapą, kuriame klajosite ir ieškosite Jums tinkamiausio kelio artimiausius ketverius metus. Tačiau ar daugeliui patinka tai daryti vienam, be ištikimo palydovo greta, be patikimo kelrodžio ir net svarbiausių žinių apie klaidžiuosius universiteto koridorius? O kad kiekvienam iš Jūsų į rankas įteiktume išlikimo universitete žemėlapį, naujų draugų sąrašą ir linksmiausio studentiško savaitgalio prisiminimų, siūlome Jums pirmakursių stovyklą „Subalansuotas fuksas 2015“!

„Subalansuotas fuksas“ yra jau tradicinė, VDU pirmakursiams skirta  stovykla. Tai – linksmiausias visų studijų metų savaitgalis, suteikiantis unikalią galimybę susipažinti su universitetu, leidžiantis pajusti, kas yra tikrasis studentiškas judėjimas, ir padedantis užmegzti pažintis su vyresniaisiais studentais bei kolegomis pirmakursiais. Šios stovyklos metu pirmakursiai dalyvauja įvairiose estafetėse, žaidimuose, simuliacijose, mokosi, bendrauja ir pramogauja.

Šiais metais stovyklos vyks du rugsėjo savaitgalius – rugsėjo 5 – 6 ir 12 – 13 d. Dalyvių skaičius ribotas, todėl į ją pateks tik labiausiai motyvuoti, draugiškiausi ir linksmiausi VDU pirmakursiai. O pasistengti visus sužavėti tikrai bus dėl ko. Stovyklos dalyvių anketas bus galima užpildyti jau nuo liepos 24 d. VDU Studentų atstovybės stende pasirašant sutartis su universitetu arba elektroniniu būdu www.vdusa.lt. Anketos bus priimamos iki rugpjūčio 14 d. Su atrinktais dalyviais iki VDU Įvadinės savaitės pradžios (rugpjūčio 24 d.) bus susisiekta asmeniškai anketoje nurodytu telefono numeriu.

Registracijos anketą galite užpildyti sutarčių su universitetu metu prie Studentų atstovybės stendo arba atsiuntę elektroninę anketą su nuotrauka adresu infovdusa@gmail.com

Pabrėžiame, kad stovykla – ne krikštynos. Jokių pašaipų ir košmariškų iššūkių VDU Studentų atstovybė studentams neorganizuoja, tik pažada linksmiausią savaitgalį su geriausia VDU kompanija!

Daugiau informacijos: www.vdusa.lt/subalansuotas-fuxas/ arba mūsų puslapyje socialiniame tinkle „Facebook“: www.facebook.com/VduStudentuAtstovybe.

 

Anketą galite rasti  čia: [gview file=”http://www.vdusa.lt/wp-content/uploads/2015/07/Fuxų-anketa-2015.docx”]

 

Skip to content