Pirmakursiai rinksis į tradicinę stovyklą: laukia nemažai naujovių

Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė (VDU SA) rugsėjo 19-20 dienomis organizuoja pirmakursių stovyklą „Subalansuotas fuksas 2020“. Šiemet renginys išskirtinis ne tik dėl atnaujintų komandinių žaidimų, bet ir temos – pirmakursiai taps realybės šou „Išlikimas“ dalyviais.

Galimybė susipažinti su studentais iš kitų fakultetų

Pirmakursiai bus suskirstyti į įvairias grupes, todėl galės susipažinti su skirtingais žmonėmis – ne tik savo grupiokais, bet ir studentais iš kitų fakultetų ir studijuojančiais vyresniuose kursuose. Stovyklos veiklos padės apsiprasti su nauja universiteto aplinka ir supažindins su laukiančiais iššūkiais studijų laikotarpiu.

„Pirmakursių lauks susipažinimo ir komandos formavimo žaidimai, susitikimai su universiteto alumni ir žinoma, galimybė įsijausti į realybės šou „Išlikimas“ dalyvių vaidmenį,“ – pasakoja  viena iš stovyklos organizatorių Monika Terzytė.

Stovykla – ne krikštynos

Stovyklos organizatoriai pažada, kad renginyje nebus jokių patyčių: „Norime pabrėžti, kad stovykla – ne krikštynos, košmariškų ar šlykščių iššūkių pirmakursiams neorganizuojame, bet pažadame, kad šis savaitgalis bus vienas įsimintiniausių per visus studijų metus,“ – teigia M. Terzytė.

Sudarytos patogios gyvenimo sąlygos

Ji taip pat pabrėžia, kad jaudintis dėl gyvenimo sąlygų nereikėtų: „Stovyklos dalyviams bus suteikiamas apgyvendinimas, todėl palapinę galima palikti namuose. Kiekviename namelyje yra tvarkingi tualetai ir prausyklos. Maitinimas taip pat yra įskaičiuotas į dalyvio mokestį, tačiau pagal savo poreikius galima pasiimti užkandžių. Žinoma, būtiniausių daiktų sąrašas dalyviams bus atsiųstas el. paštu.“

Atsižvelgiant į dabartinę situaciją dėl COVID-19 viruso, stovykloje bus laikomasi visų būtinųjų reikalavimų. Programos metu bus dėvimos apsauginės kaukės, nuolat dezinfekuojamos rankos ir paviršiai. Taip pat, užsiėmimai ir veiklos bus vykdomi mažesnėse grupelėse, laikantis saugaus fizinio atstumo.

Registracijos anketą galima pildyti iki rugsėjo 8 d. (imtinai). Su atrinktais dalyviais bus susisiekta asmeniškai iki rugsėjo 11 d. anketoje nurodytu telefono numeriu. Registracijos anketą galima rasti čia.

Skip to content