"Pažink Kauną kitaip'14"

Trokšti susipažinti su visiškai TAU nauju miestu?

Nenori pasiklysti painiose Kauno gatvėse?

Bei svajoji jau pirmosiomis valandomis susirasti daug naujų draugų?

 

Jei atsakei bent į vieną klausimą TAIP, tai mes džiugiai TAU pranešam – jau rugsėjo 6 dieną 12:00 prie KTU Centrinių rūmų prasidės ketvirtus metus iš eilės tarptautinių KTU studentų organizacijų BEST Kaunas ir ESN KTU organizuojama pramoginė pažintinė ekskursija „City Rally: Pažink Kauną Kitaip’14“!

Šis renginys – tai įspūdinga, nuotykių kupina ekskursija Kauno gatvių labirintais, žadanti atradimų džiaugsmą tiek patiems kauniečiams, tiek miesto naujokams – Universiteto studentams, atvykusiems iš kitų Lietuvos miestų bei užsienio šalių.

Dalyviams – tai išties puiki galimybė pamatyti Kauną kitaip: linksmai, azartiškai ir studentiškai. Renginio organizatoriai supažindino studentus ne su gatvių pavadinimais, o su tuo, kas jose slypi, kokių netikėtų ir širdžiai mielų vietų ten galima rasti.

Visi dalyviai būna suskirstyti į kelias grupes. Kiekvieną iš jų lydės po vieną studentą iš organizacijų BEST Kaunas ir ESN KTU. Dalyviams bus išdalintos užduotys ir klausimai bei žemėlapiai, padėsiantys lengviau orientuotis miesto džiunglėse. Kiekviena atlikta užduotis ar atsakytas klausimas bus vertinamas taškais, kuriuos fiksuos grupės palydovas. Daugiausiai taškų surinkusios komandos bus apdovanotos šauniais prizais.

Šiais metais renginį remia lažybų bendrovė Tonybet, kurioje taip pat galima atlikti statymus gyvai. Prizus ir dovanas teikia  viena iš Lietuvos valgomųjų ledų rinkos lyderių AB „Premia KPC“, laisvalaikio klubas „KA-Ringas“, dažasvydžio klubas „Šaudom.lt“, „Rio smėlio arena“ bei pirmasis Lietuvoje uždaras batutų parkas „JumpSpace“. Informacinis renginio rėmėjas – „Lietuvos ryto“ priedas kauniečiams „Laikinoji sostinė“.

Nesnausk ir registruokis čia.

Daugiau informacijos rasite čia.

 

Skip to content