Pavasario festivalis vėl kviečia susitikti!  

Gegužės 26 d. Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės (VDU SA) organizuojamas ir jau 22-ąjį kartą vyksiantis Pavasario Festivalis drebins Vienybės aikštę. Šiemet festivalio dalyviai turės galimybę pamatyti daugiau, nes kartu savaitgalį švęsime ir Kauno gimtadienį, tad pramogų tikrai netruks. 

Šių metų festivalio šūkis ,,Nuo nulio iki mėnulio“, o tema finansinis raštingumas. Renginio metu bus galima daugiau sužinoti apie investavimą, paskolas, taupymą, gauti verslumo patarimų, išsiaiškinti, kas yra draudimas ir kaip jis veikia, ir net išmokti keliauti neišleidžiant daug.  

Dieną bus orientacinės varžybos, kurių metu dalyviai apsilankys mini seminaruose, galės pabendrauti su įvairių finansinių ir verslo sričių specialistias, tokiais kaip VDU Minded bei praktiškai patikrinti savo žinias. Taip pat, 19 val. Vienybės aikštėje vyks nemokamas uždarymo koncertas, kurio metu pasirodys tokios grupės kaip Sepia ir Begėdžiai, naujus vėjus į muzikos pasaulį įnešusi DJ Nevykėlė, o  vakarą vainikuos Angelou. 

Tai bus puiki proga nemokamai sužinoti daugiau finansinio raštingumo ypatybių bei gauti naudingų patarimų, tadėl pasimatykime jau gegužės 26d. Vienybės aikštėje ir kartu gerai praleiskime laiką! 

Daugiau informacijos gali rasti Facebook: https://www.d. facebook.com/events/943680316979470. 

Skip to content