Pavasario festivalis griauna socialinės atskirties stereotipus!

Jau gegužės 11-12 dienomis Kauno gatves ryškiausiomis spalvomis nudažys VDU Pavasario festivalis! Kaip ir kasmet dvi dienos bus kupinos įvairiausių renginių, pramogų ir linksmybių, tačiau šiemet kviečiame ypatingą dėmesį atkreipti į akademines ir socialines akcijas ir renginius. Didžioji dalis jų įvyks antrąją festivalio dieną (gegužės 12-ąją).

Akademinis išbandymas. Tu rašei – tu laimėjai! Pirmą kartą organizuojamas tokio tipo renginys, kuriame kviečiami sudalyvauti visi Kauno miesto gyventojai ir miesto svečiai. Būk pirmasis, kuris išbandė tai ir įrodyk, kad esi šauniausias ir geriausiai išmanai klausimus apie Lietuvos švietimo sistemą.
Pilietiškumo deklaracija. Šiemet vėl kviečiame Uždarymo koncerto metu Vienybės aikštėje prisidėti prie pilietiškos visuomenės kūrimo. Praėjusiais metais deklaracija sulaukė ypatingo susidomėjimo, ją pasirašė Maksas iš grupės „Biplan“ bei Svaras iš „G&G Sindikato“.
Kraujo donorystės akcija. Jau tradicija tapęs Pavasario festivalio renginys. Ateik ir tavo kraujas gali kažkam išgelbėti gyvybę.
„Prikalk problemą“. Turi tave kamuojančią problemą, kurios neturi kam išsakyti? Ateik ir prikalk ją prie Studentų skvere stovinčios lentos!
„Gyvoji biblioteka“. Plačiai pasaulyje paplitusi iniciatyva vėl atkeliauja pas mus. Šioje bibliotekoje laužomi stereotipai ir visuomenėje nusistovėję neigiami standartai. Netiki? Ateik ir išbandyk!
Diskusija „Sėkmės istorija“. Visada įdomu pasiklausyti įkvepiančių sėkmės istorijų. Šįkart jomis dalinsis neišsivysčiusiomis rankų galūnėmis gimusi mergina Aušra Pekerskaitė, kuri šiuo metu sėkmingai dirba modeliu. Galėsite klausti, domėtis ir sužinoti viską, kas aktualu.
Filmo „Filadelfija“ peržiūra ir diskusija. Socialinę tema nagrinėjančio filmo peržiūra ir įtraukianti diskusija. Ateik, pažiūrėk ir pasakyk, ką manai!
„Ei, studente, visi mes lygūs!“. Vis kamuoja klausimai, kaip neregintieji mato, kaip negirdientieji girdi, kaip vaikšto negalintys vaikščioti,bet nedrįsti paklausti? 16 valandą prieš Uždarymo koncertą ateik į Vienybės aikštę ir viską sužinok. Panaikink visus klaustukus ir stereotipus apie negalią turinčius žmones.

Daugiau informacijos apie festivalį rasite www.pavasariofestivalis.lt arba Facebook puslapyje.

Skip to content