Pavasario festivalis 2022 kviečia sprogdinti aplinkoje esančius burbulus

Pavasario Festivalis – jau 21-ąjį kartą Vytauto Didžiojo Universiteto Studentų atstovybės organizuojamas renginys, skirtas ne tik VDU, bet ir visai Kauno miesto bendruomenei. Šių metų festivalio šūkis „Sprogdinkime burbulus!“ kviečia stabtelėti ir kritiškai vertinti aplink mus esančią informaciją, kadangi ji ne visada yra teisinga ar pateikiama iš skirtingų perspektyvų. Todėl gegužės 11 ir 13 dienomis organizatoriai kviečia ugdyti kritinį mąstymą, susipažinti su įvairiomis nuomonėmis ir puoselėti savo išskirtinumus.

Pavasario Festivalio metu netruks įvairių veiklų. Trečiadienį, nuo 18 val. 30 min., Vienybės aikštėje lankytojų lauks renginys „Laisvė Sielai Daužo“, kuris skatina saviraiškos laisvę bei tolerancijos ir supratimo kitų žmonių atžvilgiu ugdymą. Taip pat jo metu, nuo 19 val. vyks diskusija apie tikėjimą ir LGBTQ+ su aktore Elžbieta Latėnaite, kuri neslapia savo biseksualumo ir norėtų, kad kuo daugiau Lietuvos žmonių būtų savimi ir tuo didžiuotųsi bei kunigu, Lietuvos pranciškonų Šv. Kazimiero provincijos ministru Evaldu Daruliu.

Pagrindinę festivalio dieną, penktadienį, visi norintieji kviečiami sudalyvauti LSU Studentų atstovybės rengiamame pabėgimo kambaryje, kuriame dalyviai ugdys savo kritinį mąstymą ir greitą sprendimų priėmimą. Taip pat vyks diskusija, kita, mitais apipinta tema – politika. Diskusijoje buvęs Kauno rajono savivaldybės meras, Seimo narys,  LR socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas ir Marius Matijošaitis – jauniausias šio Seimo narys, politologas, individo laisvės puoselėtojas, pasišventęs optimistas, kad iliuzijas politikoje galima išsklaidyti savo pavyzdžiu, kalbėsis apie politikoje sutinkamus melus ir sklandančius gandus. Diskusija vyks 17 val. restorane „Lamiija“ Laisvės al. 50.

Festivalį vainikuos ir mitą, kad penktadienis 13-ta yra nesėkminga diena sklaidys, nemokamas uždarymo koncertas Vienybės aikštėje. Jame gerą nuotaiką kurs grupė Begėdžiai, Free Finga ir Saulės Kliošas Trio. Koncertas prasidės 19 val., jame yra laukiami visi!

Daugiau informacijos apie vyksiančias veiklas: https://fb.me/e/1KzBaG841

Skip to content