Pavasario festivalis (2 diena) Atnaujinta 16:10

Aloha! ANTROJI PAVASARIO FESTIVALIO DIENA PRASIDEDA!

Nuo 16 valandos Pavasario festivalio turgelis Vienybės aikštėje! Laukiam iki 19 valandos!

17 – 18 valandą „Vėjo pakavimas”! Muilo burbulai dideliems ir mažiems! Prisimink vaikystę, supakuok vėją muilo burbule! (Vienybės aikštė)

17:30 visi laukiami Romuvos kino teatre, nes jau šiandien studentiškiausio filmo premjera: „KELIAS A6”. KAINA: 10 Lt, su studento pažymėjimu 8 Lt.

Ir pagaliau, renginį vainikuoja grandiozinis Pavasario Festivalio UŽDARYMO KONCERTAS! Susitinkam 18 valandą Vienybės aikštėje! Atsivesk draugų!

O kas vyko dienos metu?

13 val. vyko socialinis projektas „Nespręsk apie knygą iš viršelio”, dalyvaujantys gavo galimybę susipažinti su naujais žmonėmis ir pirma pažinti ne išorę, bet jų vidų, nes bendravo tik užrištomis akimis. Įdomu!

Reikėtų nepamiršti, kad taip pat nuo 11 valandos prasidėjo ir unikaliosios paskaitos. Šiuo metu susitinkame su rašytoju Alvydu Šlepiku (Vero Cafe kiemelis, S. Daukanto 28, 13 val.)

14 valandą Modestas Švoba kalbėjo tema: „Bridžitos Džouns dienoraštis”. Nenuvylė! (Vero Cafe kiemelis, S. Daukanto 28)

14 valandą SALSOS šokių pamoka. (Studentų Skveras, S. Daukanto g. 28)

Irr 15 valandą taip pat (Vero Cafe kiemelis, S. Daukanto 28) Paulius Ambrazevičius „Išsilavinęs pilietis ar emigrantas” . 

Chill zona vėl atidaryta (iki 18 val.) (Studentų skveras, S. Daukanto 28), o K. Donelaičio g. 52 1-ojo aukšto foje vyksta knygų mugė! Užsuk, gal rasi ką nors įdomaus sau! (Iki 17 val.)

Taip pat ten pat rasi ir kūrybines dirbtuves bei workshopus! Makiažai, inspiraciniai paveiksliukai, gitarų pamokos, piešimas ant marškinėlių! Skamba įdomiai, suskubk. Turi laiko iki 17 val.

 

P1050474

Skip to content