Pasinaudok galimybe tapti visų VDU studentų atstovu – SA prezidentu!

Kovo 15 dieną bus išrinktas naujas Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės (VDU SA) prezidentas. Kiekvienas VDU studentas, norintis kandidatuoti į šį postą, turi surinkti penkiasdešimties studentų palaikymą bei pasiryžti sąžiningai ir uoliai dirbti universiteto ir visų studentų labui.

VDU SA prezidentas yra atstovybės vadovas, koordinuojantis ir planuojantis jos veiklą. Pagrindinės prezidento pareigos yra atstovauti studentams VDU Rektorate, Senate ir universiteto Taryboje. Šis atstovas taip pat dalyvauja etikos komisijose, šaukia VDU SA Parlamento posėdžius bei veikia visos VDU SA vardu.

„Tai nemažai atsidavimo ir pastangų reikalaujanti veikla. Kita vertus, galimybė prisidėti prie reikšmingų pokyčių ir supratimas, kad savo laiką skiri tam, kad kiekvieno VDU studento balsas būtų išgirstas – atperka viską“, – atskleidžia dabartinė VDU SA prezidentė Greta Šmaižytė. Ketvirtame kurse karjerą ir profesinį konsultavimą studijuojanti mergina džiaugiasi, kad per savo kadenciją įgyjo daug naudingos patirties, išmoko spręsti problemas ir sutiko daugybę nuostabių žmonių.

Kandidatą į VDU SA prezidento postą įregistruoja VDU SA rinkimų komisijos pirmininkas. Jį renka VDU Studentų parlamentas konferencijos metu. Kandidatų prašymus su 50 palaikančių studentų parašais, motyvaciniu laišku ir veiklos gairėmis atnešti į Studentų atstovybę (S. Daukanto g. 27-202) iki kovo 5 dienos, 17 val. dabartinei prezidentei – Gretai Šmaižytei.

Prašymą rasite paspaudę nuorodą esančią žemiau.

Prezidento prašymas

Skip to content