Netradicinių paskaitų ciklo „Aš, alus ir dėstytojas“ susitikimas su Gediminu Jauniumi

Ar alaus bokalas yra pirma asociacija, šovusi Tau į galvą, išgirdus žodį „paskaita“? Ne? Skardus juokas? Retai? Vadinasi, kad Tau dar neteko sudalyvauti netradicinių paskaitų ciklo susitikimuose „Aš, alus ir dėstytojas“.

Jau keletą metų iš eilės šios daugelio pamiltos paskaitos sutraukia būrius studentų ir netgi eilinių praeivių. VDU Rektorius Zigmas Lydeka, Lietuvos švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius, VDU dėstytojas ir Europos parlamento narys Leonidas Donskis bei kiti garsūs tiek mūsų universitete, tiek visoje Lietuvoje žmonės kvietė prie alaus bokalo diskutuoti drąsiomis ir įtraukiančiomis temomis.

Tęsdama šių susitikimų sezoną, VDU Studentų atstovybė ragina Tave sudalyvauti šiame išskirtiniame renginyje jau šį ketvirtadienį (spalio 24d.) nuo 18 val. „Punto Jazz“ palėpėje (Kęstučio g. 6). Šį kartą studentai turės galimybę neformalioje aplinkoje pabendrauti su visiems gerai žinomu Lietuvos visuomenės veikėju, televizijos prodiuseriu bei Vytauto Didžiojo universiteto dėstytoju Gediminu Jauniumi. Netradicinės paskaitos tema – „Televizijos dorybės ir nuodėmės“.

„Aš, alus ir dėstytojas“ tai puiki proga užmegzti ryšius su dėstytoju, diskutuoti neįprasčiausiomis temomis, artimiau susipažinti ir smagiai praleisti laiką su Studentų atstovybe bei VDU bendruomenės nariais. Tau tik belieka raudonai šią dieną apsibraukti kalendoriuje bei nepraleisti šio neeilinio susitikimo. Tad pasimatykime jau šį ketvirtadienį 18val. „Punto Jazz“ palėpėje.

1383258_10151692737102647_448063892_n

 

 

Skip to content