Naujienos iš rektorato!

Lapkričio 12 – osios rytą vyko rektorato posėdis, kuriame dalyvavo ir Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės (toliau – VDU SA) prezidentas Justinas Petkus. Posėdžio pradžioje buvo pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su Socialinių mokslų kolegija ir Nacionaliniu socialinės integracijos institutu. Rektorato metu buvo pristatytos Socialinių mokslų, Politikos ir diplomatijos, Ekonomikos ir vadybos bei Teisės fakultetų studijų vykdymo perspektyvos 2015-2016 metams. Kalbėta apie dalykų optimizavimą, programų pokyčius, pateikta idėjų apie A grupių dalykų sąrašo tobulinimą, praktikų perspektyvas, gretutines studijas, aptartos galimybės bei trūkumai.

Kaip jau žinoma, šį penktadienį, lapkričio 15-ąją Kaune minima Tarptautinė studentų diena (TSD). Ta proga universiteto valdžią keičia studentai. Tai tradicija, besitęsianti jau septintus metus, kurią šiemet perima socialinių mokslų fakulteto 3 kurso studentė Gabrielė Stasiūnaitė. Sveikindamas rektorius įteikė būsimai studentiškajai rektorei statutą ir palinkėjo jai ir komandai sąžiningai jo laikytis. Taip pat buvo pasidžiaugta ir pasirinkta tema, kuri šiemet bus apie studentų praktikų procesų tobulinimą universitete. Pasak rektoriaus, tai tikrai aktualu studentų bendruomenei.

Taip pat buvo paminėta, kad lapkričio 20-ąją VDU didžiojoje auloje garbės daktaro regalijos bus įteiktos britų žurnalistui Edward Lucas.

Skip to content