Naujienos iš VDU rektorato

 Šį šaltą trečiadienio rytą vyko rektorato pasėdis,kuriame dalyvavo ir mūsų studentų atstovybės prezidentas Justinas Petkus. Susirinkimo metu buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, apžvelgti studentiškojo rektorato darbai ir pasiūlymai, aptartos naujos bakalaurų ir magistrantūros studijų programos.

Visų pirma, rektorius Zigmas Lydeka pasirašė VDU bendradarbiavimo sutartį su Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija.  Taip pat aptarti studentiškojo rektorato darbai ir pasiūlymai. Studentiškasis rektoratas buvo pristatytas lapkričio 15 dieną per tarptautinę studentų dieną. Jaunieji rektoriai ir prorektoriai atliko puikų darbą ir buvo teigiamai įvertinti rektoriaus atžvilgiu. Be kita ko, studentai pateikė  savo pasiūlymus ir pastebėjimus,apie tai, kas galėtų būti keičiama ar taisoma,žinoma, į šiuos pastebėjimus bus atsižvelgta.

Šį rytą rektoratas aptarė  naujas bakalauro ir magistrantūros studijas, taip pat ir tas, kurias reikėtų panaikinti ar įdiegti. Žadama įdiegti naujas tarptautines programas menų fakultete ir naują magistrantūros programą bei naują studijų programą humanitarinių mokslų fakultete.

Skip to content