Naujienos iš VDU rektorato

Šį trečiadienio rytą vyko rektorato posėdis,kuriame dalyvavo ir mūsų studentų atstovybės prezidentas Justinas Petkus. Rektorato metu universitetui buvo įteiktas sertifikatas, pasirašyta bendradarbiavimo sutartis,įteiktos stipendijos, pristatytas naujos kadencijos studentiškasis rektorius ir jo komanda, aptartas VšĮ „VDU Verslo praktikų centras“.

Visų pirma, mūsų universitetui buvo įteiktas ISO (UAB „Bureau Veritas Lit“) kokybės sertifikatas, kuris liudija,jog mūsų universitetas pasiekė dar vieną tarptautinį vertinimą.

Taip pat VDU pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kauno Antano Smetonos gimnazija bei buvo įteiktos profesoriaus Broniaus Vaškelio stipendijos Teatrologijos ir Lietuvių literatūros katedrų studentams. Rektorato nariai diskutavo ir apie galimybę įsteigti VšĮ „VDU Verslo praktikų centrą“.

Rektorato metu buvo pristatytas naujas studentiškasis rektorius,o tiksliau rektorė – Dominyka Naujokaitė, ir jos studentiškoji prorektorių ir dekanų komanda. Ši studentų komanda užims universiteto valdybos darbo vietas jau šį penktadienį. Jie turės galimybę visus metus dalyvauti rektorato posėdžiuose ir valdžios veiklose. Pati rektorė jau šio rektorato metu turėjo galimybę tarti žodį vietoje dabartinio rektoriaus Zigmo Lydekos.

Skip to content