Naujienos iš VDU rektorato.

Šį rytą vyko rektorato posėdis,kuriame dalyvavo ir mūsų studentų atstovybės prezidentas Justinas Petkus. Susirinkimo metu buvo įteiktos stipendijos, pasirašytos sutartys, aptarta būsimiems studentams aktuali stojimo tema bei studentų atstovybės rengiamas projektas „Moksleivi, pabūk studentu“.

Visų pirma buvo įteikta Viktoro Kuprevičiaus stipendija, kurią mūsų universiteto studentėms įteikė meniškas, Vytauto Didžiojo universiteto lektorius prof. Giedrius Kuprevičius. Taip pat ir universitetui buvo suteiktos SKVC ( Studijų kokybės vertinimo centras) institucinė universitetinė bei EUA (Europos universitetų asociacija) tarptautinė universitetinė akreditacijos.

Posėdžio metu rektorius Zigmas Lydeka pasirašė bendradarbiavimo sutartis su Omnitel firma, kuri remia universiteto renginius bei projektus, UAB „CinemaAds“ ir VšĮ Kauno kino studija.

Taip pat buvo priimti sprendimai aktualūs būsimiems bakalauro ir magistro studijų studentams. Numatyta 2014 metais išankstinį  stojimą į universitetą pradėti kovo arba balandžio mėnesį. Na,o dar viena gera žinia stojantiesiems tai žinia,jog studijų sutartį pasirašyti įstojusiems į VDU bus įmanoma internetu.

Susirinkime buvo pagirtas visų lūkesčius pateisinęs projektas „Moksleivi, pabūk studentu“. Nuspręsta projektą tęsti ir 2014 metų pavasarį bei esant galimybei padidint atriktų dalyvių skaičių.

Skip to content