Nauji nariai laukiami VDU SA komitetų susirinkimuose

Jau kitą savaitę prasidės Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės (VDU SA) komitetų susirinkimai, kuriuose laukiami ir nauji organizacijos nariai.

VDU SA komitetai veikia pagal tam tikras sritis. Kiekvieną savaitę komiteto nariai renkasi į susirinkimus, kuriuose aptaria nuveiktus darbus, pasiskirsto užduotis ir diskutuoja aktualiais klausimais.

„Atstovybė, tai vieta, kurioje studijų metais gali pasisemti daug įvairios patirties, kartais net netikėtose srityse. Būtent dėl to labai rekomenduoju save išbandyti ne viename komitete, taip praplečiant savo gebėjimus,“ – patarimais dalinasi už organizacijos žmogiškuosius išteklius atsakinga Lina Stumbrytė.

Susirinkimų tvarkaraštis:

Pirmadienį 17:00 – Marketingo ir reklamos komiteto susirinkimas. Komitetas yra atsakingas už atstovybės gaunamą paramą, ieško finansinių išteklių renginių ir projektų įgyvendinimui. Komiteto nariai aktyviai ieško partnerių, kurie suteiktų geresnes sąlygas VDU studentams įvairiose įstaigose bei mezga naujas pažintis su įvairių kompanijų atstovais. Komiteto koordinatorius – Rytis Sidarevičius.

Pirmadienį 18:00 – Kultūros komiteto susirinkimas. Komitetas rūpinasi kokybišku, linksmu bei turiningu VDU studentų laisvalaikiu. Be tradicinių renginių, tokių kaip „V2“, „Pavasario festivalis“ ar stovykla „Subalansuotas fuksas“, komitetas prisideda ir prie akademinių, socialinių akcijų įgyvendinimo. Komiteto koordinatorė – Monika Terzytė.

Antradienį 17:00 – Socialinių reikalų komiteto susirinkimas. Komiteto tikslas – užtikrinti studentų saugumą, emocinę gerovę, socialinės dimensijos vystymą, kurti jaukią ir dinamišką socialinę aplinką. Komiteto nariai taip pat rūpinasi bendrabučių paslaugų kokybe, studentų finansine parama, palankiomis studijų sąlygomis universitete ir infrastruktūra, paremta universalaus dizaino principais bei pritaikyta visiems studentų poreikiams. Komitetą koordinuoja Ieva Vengrovskaja.

Antradienį 18:00 – Ryšių su visuomene komiteto susirinkimas. Komiteto funkcija yra skleisti informaciją apie VDU SA vykdomą veiklą, atsakinėti į studentų klausimus ir žinutes, administruoti VDU SA paskyras socialiniuose tinkluose, rašyti pranešimus spaudai ir rūpintis organizacijos įvaizdžiu. Be to, komitete veikia žurnalo „Studis“ redakcija (vyr. redaktorė Germantė Lovčikaitė, redakcijos susirinkimai vyksta antradienį 18:30). Komiteto koordinatorė – Gabrielė Šturmaitė.

Trečiadienį 17:00– Akademinių reikalų komitetosusirinkimas.Šis komitetas rūpinasi geresne studijų kokybe ir akademiškai sąžiningu studijų organizavimu. Tai komitetas visada pasiruošęs suteikti visus rūpimus atsakymus į akademinius klausimus ir pasirūpinti tokiais pačiais kaip jie patys – studentais! Komitetą koordinuoja Gintarė Jurelytė.

Trečiadienį 18:00 – Projektų ir tarptautinių ryšių komiteto susirinkimas. Šis komitetas aktyviai dirba su Lietuvos ir užsienio fondais ir siekia pritraukti finansavimą įvairioms SA veikloms vykdyti. Komiteto nariai nuolat bendrauja ir mezga partnerystes su užsienio organizacijomis. Besiplečiantis partnerių tinklas leidžia universiteto nariams išvykti į įvairius jaunimo mainus ir atstovauti savo šaliai bei universitetui. Komitetą koordinuoja Joana Gasiulytė.

Trečiadienį 19:00 – Bendras VDU SA susirinkimas. Šį susirinkimą veda VDU SA prezidentas Paulius Vaitiekus, kuris atstovybės narius supažindina su aktualiausia informacija ir naujienomis. Bendro susirinkimo metu diskutuojama įvairiomis temomis, komitetai papasakoja apie darbus, nuveiktus per savaitę.

Susirinkimų metu privaloma dėvėti apsauginę veido kaukę. Kilus klausimams susisiekite su mumis el. paštu info@vdusa.lt arba parašykite per Facebook.

Skip to content