Baigėsi "Moksleivi, pabūk studentu" pirmoji projekto savaitė

Jau trečius metus iš eilės vykusi programa „Moksleivi, pabūk studentu“  visą darbo savaitę (nuo kovo 3 iki 7 dienos) džiugino mūsų universiteto bendruomenę  moksleivišku klegesiu.

Pirmosios savaitės dalyviai pasižymėjo ypatingu entuziazmu ir noru dalyvauti įvairiose veiklose. VDU Studentų atstovybės nariai pirmąją dieną moksleivius pasitiko su plačiomis šypsenomis ir susipažinimo žaidimais. Pirmosios dienos metu būsimieji studentai turėjo šansą susipažinti su kolegomis ir VDU SA nariais, taip pat sudalyvavo Kultūros komiteto susirinkime.

Visą savaitę moksleiviai ne tik vaikščiojo į paskaitas ir lankė atstovybės susirinkimus, bet ir kultūringai leido laiką. Trečiadienio popietę moksleiviai su savo mentoriais aplankė Žilinsko galeriją, o vakare dalyvavo šauniausiame VDU renginyje „V2 talentai“. Taip pat gavo šansą komandose išbandyti savo jėgas ir laimėti prizus protmūšyje, kurį jiems suorganizavo VDU SA komanda.

Penktadienį moksleiviai atsisveikino su universitetu ir studentų atstovybe. Tariant atsisveikinimo žodžius netrūko laimės šypsnių, prisiminus smagią savaitę, ir liūdnų žvilgsnių, nenorinčių keliauti namo. Atsisveikinimas su moksleiviais virto susitarimu pasimatyti dar kartą, tik jau ne kaip su moksleiviais, bet kaip su Vytauto Didžiojo universiteto studentais bei galbūt VDU SA nariais.

Taip pat dėkojame savo draugams „Pizza to go” už  bendradarbiavimą šio projektu metu ir skaniausias picas mūsų moksleiviams.

Skip to content