„Mesk“ mokyklą savaitei!

Jau jubiliejinį, dešimtąjį, kartą iš eilės vyksta projektas „Moksleivi, pabūk studentu!“, kurio metu moksleiviai iš visos Lietuvos turi puikią galimybę pamatyti studijas iš arti: pasirinkti sau pačiam patinkančias studijas iš visų Vytauto Didžiojo universiteto siūlomų studijų programų. Taip pat mokiniai galės įsitikinti aukštojo mokslo kokybe, įsilieti į universiteto veiklą, lankyti paskaitas drauge su studentais bei pasisemti neįkainojamos patirties.

Pagrindinis projekto tikslas – supažindinti 10-12 klasių moksleivius su pasirinktomis studijų programomis, naujais žmonėmis, dėstytojais bei universiteto tvarka. Projekto dalyviai ne tik lankys pasirinktas paskaitas, bet susipažins su įvairių tarnybų darbuotojais, organizacijų vadovais bei jų veiklomis, kitais mokiniais iš įvairių Lietuvos vietų ir Studentų atstovybės nariais. Taip pat moksleiviams bus skirta ekskursija po universiteto erdves ir Kauno miestą bei kitos pramogos. Viso projekto metu su dalyviais draugaus mentoriai, kurie atsakinės į iškilusius klausimus ir padės nepasiklysti universiteto erdvėse.

„Šis projektas buvo labai gera patirtis ir aplink supo vien nuostabūs žmonės. Tikrai verta dalyvauti „Moksleivi, pabūk studentu“ tiems, kurie dar nėra apsisprendę dėl savo ateities ir nežino kur studijuoti. Gaila, kad šiame projekte galima dalyvauti tik vieną kartą“,– prisiminimais dalinasi Alytaus Jotvingių gimnazijos vienuoliktokė Džiuginta Vaščilaitė.

Kuo toliau, tuo labiau šis projektas įgauna vis didesnę svarbą. Tai suteikia galimybę moksleiviams, dalyvavusiems projekte ir stojantiems į Vytauto Didžiojo universitetą, išankstiniu stojimu arba pretenduojant į valstybės nefinansuojamą vietą (vnf) ne per LAMA BPO sistemą gauti papildomai 0,5 balo prie bendro konkursinio balo.

„Moksleivi, pabūk studentu“ projektas vyks  kovo 6 – 10, 20 – 24 ir balandžio 3 – 7 dienomis.

Registracija vyksta iki vasario 18 dienos imtinai!

Dalyvio mokestis už maitinimą – 5€.

Su atrinktaisiais bus susisiekta asmeniškai.

Registracija į projektą:

Skip to content